Doja Cat nie znika z nagłówków

Doja Cat zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Kolorowe magazyny i serwisy internetowe o życiu gwiazd co rusz donoszą o jej kolejnych dramach i kontrowersyjnych wypowiedziach. Przypomnijmy, że artystka w ciągu zaledwie paru lat obecności w show-biznesie zdążyła już m.in. stać się bohaterką rasistowskiego skandalu, wygłosić antynaukowe tezy na temat COVID-19, zostać oskarżona o plagiat oraz obrazić się na swoich fanów i ogłosić zakończenie kariery muzycznej.

Doja Cat intryguje na Paris Fashion Week 2023

Ku radości wszystkich miłośników talentu autorki hitu „Woman”, wygłoszona pod wpływem silnych emocji groźba na szczęście nie doszła do skutku. Doja Cat już parę dni później powróciła do mediów społecznościowych i na nowo zaczęła życzliwie wypowiadać się o swoich słuchaczach. To jednak nie o jej skomplikowanych relacjach z fanami czy nowej muzyce mówi się teraz w mediach. 

Doja Cat od początku znana była ze swojego wyrazistego wizerunku. Z biegiem czasu styl wokalistki zaczął jednak stawać się coraz bardziej awangardowy. O tym, w jak dużym stopniu sławna dwudziestosiedmiolatka jest skoro do modowych eksperymentów, można się chociażby przekonać oglądając jej kolejne stylizacje z kończącej się powoli zimowej edycji Paris Fashion Week.

Doja Cat nie tylko bowiem stawia na fantazyjne połączenia fasonów i kolorów, ale także na oryginalne modyfikacje niemal całego swojego ciała. Zdaniem internautów w niektórych paryskich stylizacjach gwiazda wręcz przypomina bohaterkę filmów science-fiction lub postać z uniwersum Marvela. Mowa tu chociażby o jej looku z pokazu Schiaparelli. Amerykanka przybyła na niego w ogniście czerwonym total looku, w którym pierwsze skrzypce grało 30 tysięcy pokrywających jej ciało i twarz kryształków Svarowskiego.

Z kolei na środowej prezentacji kolekcji marki Viktor & Rolf wykonawczyni przeboju „Kiss Me More” zaprezentowała się w zaroście przywodzącym na myśl muszkieterów z przełomu XVI i XVII wieku.

Myślicie, że Doja Cat zostanie w przyszłości okrzyknięta ikoną mody?

Najczęściej komentowanym stylizacjom piosenkarki z dwóch ostatnich edycji Paris Fashion Week możecie się przyjrzeć w poniższej galerii.

Zobacz także: