Jane Seymour i Joe Lando z serialu „Doktor Quinn” powracają w filmie Lifetime

Czy jest tu ktoś, kto pamięta lata 90. i nie kochał tej dwójki? Ona – zjawiskowo piękna, niezależna, młoda lekarka z Bostonu, która tuż po wojnie secesyjnej wyrusza na Dziki Zachód (do Kolorado), by praktykować zawód. On – przystojny, małomówny człowiek z gór, żyjący tylko wedle swoich zasad. W czasach emisji serialu CBS Michaela Quinn i Byron Sully byli dla zbiorowej wyobraźni parą marzeń. Aż dziw, że odtwórców tych ról tak długo nie obsadzono razem w żadnej produkcji. Na szczęście wasze (i nasze) marzenia wreszcie się spełniły: Jane Seymour i Joe Lando powrócili na ekrany w świątecznej produkcji Lifetime.

„A Christmas Spark”: co wiemy o produkcji z serialową doktor Quinn i Sullym?

Duet wystąpił w filmie „A Christmas Spark”, którego reżyserką jest Rhonda Baraka, a producentką wykonawczą została znana piosenkarka Toni Braxton. Obraz na podstawie scenariusza Eirene Tran Donohue miał premierę 27 listopada (dzień później trafił do streamingu w aplikacji Lifetime) i jest częścią większego projektu amerykańskiej stacji – „It’s a Wonderful Lifetime”.

Poza „Świąteczną iskrą” w jego ramach zostaną zrealizowane jeszcze dwa tytuły – „Merry Swissmas” z Jodie Sweetin i Timem Rozonem w rolach głównych oraz „Kirk Franklin’s the Night Before Christmas” z udziałem Naturi Naughton i Luke’a Jamesa.

„A Christmas Spark”: o czym jest świąteczny film z Jane Seymour i Joe Lando?

Film „A Christmas Spark”, napisany przez Eirene Tran Donohue, wyprodukowany przez Lighthouse Pictures i dystrybuowany przez Sony Pictures Television, opowiada o niedawno owdowiałej Molly (Jane Seymour), która postanawia odwiedzić córkę na Boże Narodzenie. Po przybyciu do miasteczka zostaje reżyserką konkursu bożonarodzeniowego i zakochuje się w Hanku (Joe Lando), „najbardziej pożądanym kawalerze” w mieście. Czy to nie wspaniałe, że tę dwójkę na ekranie ponownie połączyła miłosna relacja?

Cieszy nas to tym bardziej, że w jednym z wywiadów udzielonych dla serwisu „Entertainment Weekly”, Seymour wyznała, że jej serialowy partner także poza planem filmowym jest dla niej serdecznym przyjacielem i bardzo bliską osobą.

Joe Lando jest moim najbliższym przyjacielem do dziś. Kiedy spotkałam go na planie serialu „Doktor Quinn”, wiedziałam, że będzie w nim coś magicznego – mówiła jakiś czas temu aktorka.

To dlatego, gdy dowiedziała się, że Lando zagra w „A Christmas Spark”, nie wahała się ani chwili i również zgodziła się wziąć udział w produkcji. Jak odtwórcy postaci doktor Quinn i Sully’ego wypadli razem po latach? Zobaczcie materiały udostępnione przez Lifetime.

 

Zobacz także: