Zabrakło go w Mediolanie, ale tylko dlatego, że przygotowywał się do jednego z najważniejszych jak nie najważniejszego pokazu w swojej dotychczasowej karierze. Dominik Sadoch szturmem podbił paryski tydzień mody męskiej na sezon jesień-zima 2017. 

5 dni i 5 pokazów podczas Paris Fashion Week. Dominik Sadoch paryski kalendarzy miał wypełniony po brzegi. Model pojawił się na wybiegach u najlepszych projektantów i w ten sposób jego pozycja wśród męskich modeli jeszcze bardziej zyskała na wartości. 

Polski model może pochwalić się otwarciem pokazu Icosae podczas paryskiego tygodnia mody na sezon jesień-zima 2017/18, ale przede wszystkim udziałem w szeroko komentowanym przez światowe media pokazie Louis Vuitton x Supreme.

"Dominik wylatuje do Nowego Jorku na castingi do nowojorskiego tygodnia mody męskiej. W międzyczasie odwiedzi Cape Town, aby zaliczyć kolejny projekt z marka Louis Vuitton, której Dominik jest ulubieńcem" - komentuje Mickel Sorenson-Gregorkiewicz, Men Division Head Booker w agencji A S Management.

DLACZEGO WSZYSCY PISZĄ O KOLEKCJI LOUIS VUITTON X SUPREME?

Kolejnym sukcesem Dominika w Paryżu jest zdecydowanie pokaz Balmain, w którym wystąpił dwukrotnie. Naszego modela można było jeszcze zobaczyć na wybiegu  Cerruti 1881 (także dwukrotnie) i w ostatni dzień PFW w pokazie Officine Generale.

"Mam nadzieję, że kariera Dominika nie zwolni tempa, bo ma teraz swoje 5 minut. Wspólnie z agencjami zagranicznymi staramy się wykorzystać je w jak najlepszy sposób" - dodaje Mickel.

Czy zaskoczy nas Dominik Sadoch w Nowym Jorku? Już 30 stycznia rozpocznie się nowojorski tydzień mody męskiej, a wśród projektantów między innymi: Calvin Klein, Jeremy Scott czy Alexander Wang.