Program „Top Model” otworzył drzwi do międzynarodowej kariery niejednemu uczestnikowi i uczestniczce. Zwyciężczyni 10. edycji produkcji TVN, Dominika Wysocka, nie może narzekać na brak propozycji i nowe projekty. Jeszcze w czasie trwania programu 21-latka fenomenalnie radziła sobie z zadaniami, zyskując kolejne współprace z popularnymi markami. Od początku młodziutką modelkę wspierał chłopak, z którym relację Dominika oceniała rok temu na „10/10”. Sukces i zwycięstwo w programie nie stanęło na drodze miłości zakochanych, wręcz przeciwnie. Świadczą o tym zdjęcia i filmik modelki z wyjątkowej podróży na Zanzibar.

Dominika Wysocka zaręczyła się! Pokazała pierścionek

Jak informacje o zaręczynach przekazuje Gen Z? Nagrywa filmik na TikToku. To właśnie na tej popularnej platformie Dominika ogłosiła, że już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Przy okazji pokazała pierścionek zaręczynowy, który podarował jej ukochany. Pod nagraniem nie brakuje słów gratulacji od fanów i fanek modelki. „Od kilku dni myślałam, że może ci się tam oświadczy!!” - czytamy w komentarzach na TikToku.

To jednak nie wszystko. Dominika opublikowała także serię fotografii i nagrań z wyjątkowego momentu na swoim profilu na Instagramie. Nie da się nie zauważyć, że niespodziewane oświadczyny były dla 21-latki niezwykle wzruszające.

It's official – podpisała krótko post. W końcu takie zdjęcia nie wymagają zbędnego komentarza.

 Kim jest partner Dominiki Wysockiej?

Narzeczony Dominiki Wysockiej to Piotr Strojek, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej, który studiował także na Uniwersytecie Warszawskim. Chłopak ma już na swoim koncie kilka występów przed kamerą. Pojawił się m.in. w kultowej produkcji TVN „Brzydula” oraz „Na wspólnej”. Dominika i Piotr są w związku od lat. Ich pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie zostało opublikowane w 2016 roku.