Wyspy Fidżi na Oceanie Spokojnym, Malediwy na Oceanie Indyjskim, meksykańskie plaże nad Morzem Karaibskim, Malezja, Wyspy Bora Bora, Indonezja, Jamajka i wulkaniczna wyspa Tahiti. Co łączy te odległe miejsca? Wszystkie z nich wyglądają jak rajskie krainy i można w nich wynająć domek na wodzie, w którym z całą pewnością spędzicie jedne z najlepszych chwil w swoim życiu.

Wyobraźcie sobie, że przez najbliższe kilkanaście dni będziecie budzić się w domku z widokiem na ocean/morze w kolorze szmaragdowym, a w podłoga Waszego domu wykonana jest ze szkła, więc możecie godzinami wpatrywać się w niezwykłe życie podwodnych zwierząt. To nie jest bajka. To wakacje, które możecie urzeczywistnić wynajmując jeden z domków na wodzie, które dla Was znaleźliśmy. My już zaczynamy odkładać do skarbonki fundusze na wyprawę marzeń.

Domki na wodzie, czyli tzw. bungalow najczęściej wykonane są z drewna o bardzo lekkiej konstrukcji. Jest to typowa zabudowa dla budownictwa kolonialnego, szczególnie w Indiach i Indonezji. Od wielu sezonów jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w nadmorskich krainach i tych położonych nad oceanem.