Troska o dobro planety nie jest ci obca? Żyjesz w ciągłym ruchu i każdego dnia poszukujesz nowych wyzwań? Buty adidas Zentic to synonim odpowiedzialności, wygody i dobrego stylu, a tym samym - odpowiedź na wszystkie twoje potrzeby. Bohaterką najnowszej sesji zdjęciowej adidas x eobuwie.pl jest Natalia Kusiak - społecznie zaangażowana influencerka, miłośniczka podróży, a także niekwestionowana inspiracja w temacie troski o środowisko i naszych codziennych, przemyślanych wyborów. Autorem zdjęć jest Miłosz Rebeś, za stylizacje odpowiada Maja Naskrętska. Ta utrzymana w miejskim klimacie sesja zachwyca i pokazuje, że nasza wspólna przyszłość zaczyna się dokładnie w momencie, w którym wygoda łączy się z wielowymiarowym stylem i odpowiedzialnością. 

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie.pl, fot. Miłosz Rebeś

Codzienne stylizacje narzędziem do wyrażania własnego ja

Uczenie się, rozwój, poznawanie - przedstawicielki i przedstawicieli generacji Z cechuje dynamizm, nieustanne dążenie do poszukiwania własnego ja i wyrażania własnej indywidualności. To właśnie z myślą o nich powstał nowy model butów adidas Zentic. Te sneakersy są genialnym rozwiązaniem dla wszystkich modnych i świadomych kobiet, które cenią sobie codzienny komfort, ale nie chcą przez wzgląd na niego rezygnować ze swojego stylu, który jest dla nich narzędziem do wyrażania siebie. 

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie.pl, fot. Miłosz Rebeś

Przyszłość zaczyna się tu i teraz - sneakersy adidas Zentic to odpowiedź na potrzeby młodego pokolenia

Nowoczesna konstrukcja sneakersów adidas Zentic sprawia, że idealnie dopełniają one codzienne outfity i umożliwiają pokonywanie dziesiątek kilometrów każdego dnia  - nie tylko podczas miejskich spacerów, ale również wymarzonych, odległych podróży. Monochromatyczny design tego sportowego, wiązanego obuwia pozwala na nieograniczoną ilość ciekawych połączeń - świetnie komponują się bowiem ze sportowymi stylizacjami i nieco bardziej eleganckimi ubraniami. Ich charakter doskonale oddaje miejski klimat sesji zdjęciowej, która ukazuje modę uliczną w nowoczesny i ciekawy sposób, nawiązując subtelnie do trendów z przeszłości. Obuwie Zentic to pierwszy, odpowiedzialny, krok w kierunku tworzenia niebanalnych eksperymentów stylizacyjnych.

adidas x eobuwie.pl, fot. Miłosz Rebeś

A jak o swoich codziennych wyborach wypowiada się Natalia Kusiak? 

Zobacz także:

Świadome i odpowiedzialne życie to przede wszystkim myślenie o konsekwencjach swoich wyborów na co dzień, myślenie o tym, jak one będą działać na nas i na innych dookoła.

Małe kroki w kierunku lepszego świata

Kupujesz świadomie? Ucieszy cię zatem fakt, że te buty nie zawierają odzwierzęcych elementów, a do ich produkcji wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu.

Poza tym mają wysoką podeszwę (aż 3,5 cm), dzięki której sylwetka staje się optycznie wydłużona. Są również dostępne w 3 wersjach kolorystycznych: ponadczasowej bieli, delikatnym fiolecie i pastelowej mięcie. 

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie.pl, Fot. Miłosz Rebeś

Jak to możliwe, że buty adidas Zentic cechuje doskonały design i jednocześnie niesamowita wygoda? Otóż zastosowano w nich technologię Adiprene, w której specjalna pianka amortyzuje nacisk stóp na podłoże, dzięki czemu możesz być bardzo długo w ruchu... bez efektu zmęczenia! Solidne podparcie dodatkowo sprawia, że w tych butach zajdziesz wszędzie tam, gdzie tylko chcesz.

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie.pl, Fot. Miłosz Rebeś

Przyznajemy, że w naszej torbie zawsze w pierwszej kolejności lądują wygodne buty. A ty, bez czego nie wyruszasz w podróż