Drake'a łączono m.in. z Rihanną, Jennifer Lopez czy Bellą Hadid, jednak na obecną chwilę raper pozostaje singlem i z nikim (oficjalnie) się nie spotyka. A to oznacza, że jego pokaźna kolekcja toreb toreb Hermès Birkin cały czas czeka na swoją właścicielkę. Jak to? W 2017 roku w wywiadzie dla The Hollywood Reporter raper wyznał, że nie tylko jest fanem dodatków kultowej francuskiej marki, ale również kolekcjonuje je dla przyszłej wybranki swojego serca. Czy to nie jest kochane?! Nie wiadomo, ile dokładnie sztuk Birkin Bag ma Drake, ale teraz przynajmniej wiemy, jak je przechowuje! 

Miłosna historia Rihanny i Drake'a. >>>

W ostatnim numerze magazynu Architectural Digest Drake zdradził, jak wygląda jego mieszkanie przypominające pałac w Toronto. Raper pochwalił się, że w zaprojektowanych przez Kanadyjczyka Ferrisa Rafauliego wnętrzach posiada m.in. pełnowymiarowe boisko do koszykówki czy basen. Nie mógł oczywiście nie pokazać wspomnianych torebek Hermès. Okazuje się, że trzyma je w specjalnej gablocie, dzięki czemu w domu Drake'a można poczuć się jak w wyjątkowo ekskluzywnym butiku francuskiego domu mody. Drake jest właścicielem modeli wykonanych m.in. ze złotej skóry aligatora.

Ceny "eksponatów", jakie posiada Drake, wahają się od 40,000 do 500,000 dolarów, czyli od ok. 200 tysięcy do 2 milionów złotych. Co więcej, raper jest właścicielem modelu Hermès Himalaya Birkin, która jest najrzadszą torebką na świecie. Na ostatniej aukcji została ona sprzedana za 382,000 dolarów, czyli ok. 1,5 miliona złotych. Cóż, Drake najwyraźniej wie, gdzie warto lokować pieniądze. Z przeprowadzonych badań wynika, że inwestycja w Birkin Bag opłaca się bardziej niż kupowanie np. złota.