Związek Drake’a z Rihanną nie przetrwał długo, ale zarówno ten, jak też wcześniejsza relacja muzyka z inną gwiazdą, czyli J Lo można go traktować jako wskazówkę, jaki typ kobiety jest w kręgu jego zainteresowań. Poza samymi kształtami, gwiazdy łączy także dojrzałość i spory zawodowy dorobek. Jakie było wiec zdziwienie wszystkich, gdy okazało się, że Drake spotyka się… z nastolatką!

Millie Bobby Brown zdradziła, co łączy ją z Drake'em!

Gdy ta informacja wyszła na jaw, muzyka zamiast gratulacji i ciepłych słów dosięgnęła fala masowej krytyki. Nawet nie chodzi o hejt - wśród negatywnych komentarzy przeważały te podszyte śmiechem, z pytaniem „czy Drake’a nie dopadł czasem kryzys wieku średniego” w domyśle.

Na ten może trochę za wcześnie (wokalista ma 31 lat), ale takie podejrzenia nie są całkiem wyssane z palca. Wszak Bella Harris, czyli amerykańska modelka z którą raper się spotyka, ma zaledwie 18 lat (czyli w świetle prawa nie jest jeszcze pełnoletnia). A to znaczy, że w momencie gdy się poznali, czyli w trakcie trasy Drake’a i rapera Future pod hasłem (nomen omen) Summer Sixteen Tour w 2016 roku, nowa miłość gwiazdora była 16-latką.

O związku zrobiło się głośno, gdy Harris opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie nie pozostawiające wątpliwości co do tego, co łączy tych dwoje. Wprawdzie w internecie pojawiły się komentarze, że Drake przytula się do Belli bardziej jak wujek, niż nowy chłopak, ale podpis no place I’d rather be opatrzony serduszkiem wyjaśnia sprawę.

To nie pierwszy raz, gdy para pojawia się razem na Instargamie. Modelka, która nie tak dawno skończyła liceum, pochwaliła się wspólnym selfie zrobionym w trakcje gali American Music Awards już przed dwoma laty. Uwiecznienia doczekało się także spotkanie z muzykiem w trakcie jego trasy koncertowej. Póki co młoda gwiazda stawia na karierę – ma na koncie udział współpracę z takimi markami jak Forever 21, Guess i co ciekawe… należącą do Rihanny Fenty.

Jeśli dobrze się zastanowić okazuje się, że moda na wiązanie się z dużo od siebie partnerką nie jest w show biznesie niczym nowym i ma wielu amatorów. Poza Drakiem niekwestionowaną słabość do młodziutkich piękności, a zwłaszcza modelek, ma m.in. Lenardo di Caprio. Także Scott Disick, czyli były partner Courtney Kardashian wymienił 39-latkę na 20- letnią córkę Lionela Richie, Sophię u swego boku. Wróżycie Drake’owi i Belli harris długą wspólną przyszłość?

Zobacz także:

Drake kolekcjonuje torby Hermès dla swojej przyszłej żony