Złote Globy 2024 były pełne emocji. Gwiazdy zachwycały swoimi stylizacjami i fryzurami, ekscytowaliśmy się wygranymi, no ale nie obyło się też bez dram. Głośno było między innymi o prowadzącym tegoroczną galę – Jo Koyu. Obraził on bowiem Taylor Swift. Ten temat trochę już jednak ucichł. Teraz wszyscy żyją rzekomą dramą pomiędzy dwiema it-girls: Kylie Jenner i Seleną Gomez. Wplątany jest w nią także chłopak Kardashianki – Timothée Chalamet. Wygląda na to, że nie za bardzo mu się to podoba, bo aktor postanowił zabrać głos w sprawie. Zobaczcie, co powiedział na ten temat.

Drama alert: Kylie Jenner nie zgodziła się na zdjęcie Seleny Gomez z Timothéem Chalametem

Internet obiegło viralowe już wideo, na którym widzimy, jak Selena opowiada coś swojej przyjaciółce, Taylor Swift, na co ona reaguje ogromnym zaskoczeniem. Internauci wyczytali z ruchu ust to, co mówiła wokalistka.

Zapytałam, czy mogę sobie zrobić z nim zdjęcie, a ona powiedziała, że nie – wyznała Gomez.

Z Timothéem? – dopytała Keleigh Teller, która również siedziała przy stoliku. Selena pokiwała głową. Kilkusekundowy filmik wystarczył, aby w sieci zawrzało. Internautki i internauci są przekonani, że Kylie nie zgodziła się na wspólne zdjęcie z powodu dramy pomiędzy Seleną a jej przyjaciółką – Hailey Bieber. Oczywiście są to tylko domysły. Ku zdziwieniu wszystkich, wątpliwości postanowił rozwiać sam główny zainteresowany.

Timothée Chalamet wypowiedział się na temat rzekomej dramy

Portal TMZ opublikował filmik, na którym paparazzi czy też dziennikarka idzie za 28-latkiem na ulicy i wypytuje go o konflikt między nim, jego dziewczyna i Seleną. Na początku aktor nie był chętny do odpowiedzi, jednak po chwili zabrał głos.

Czy pomiędzy tobą a Seleną wszystko jest w porządku? – został zapytany na ulicy przez TMZ. Tak, oczywiście – odpowiedział krótko Chalamet. Czy pomiędzy Seleną i Kylie jest jakiś konflikt? – dopytywała dziennikarka.

Nie. Wszystko jest w porządku – skwitował aktor.

Wszystko wskazuje więc na to, że, jak to zazwyczaj bywa, drama została stworzona przez internet i nadinterpretowana. Tak naprawdę nie wiemy dokładnie, co się tam wydarzyło ani co dokładnie powiedziała Selena. Najważniejsze, że pomiędzy gwiazdami nie ma żadnych złych emocji.

 

Zobacz także: