Niestety okazuje się, że sequel „Holiday” z oryginalną obsadą, czyli z Cameron Diaz, Kate Winslet i Judem Law, nie powstanie. Po tym, jak wczoraj portal TheSun.uk opublikował, że kultowy świąteczny film będzie miał drugą część po 17 latach, w internecie zawrzało. Teraz Nancy Meyers, czyli reżyserka produkcji, oraz Kate Winslet zabrały głos w sprawie. Niestety nie mają dla nas dobrych informacji.

Reżyserka „Holiday” dementuje informacje o powstaniu kolejnej części filmu

Radość była przedwczesna. Nancy Meyers opublikowała na swoim Instagramie post ze screenem wpisu z Twittera Daily Mail Celebrity. We wpisie portal udostępnił link do swojego artykułu z informacjami o nowej części „Holiday”. Reżyserka kultowej produkcji napisała jednak:

Dostaje bardzo dużo wiadomości na ten temat – przykro mi, ale to nie prawda.

I jeszcze mogłybyśmy i moglibyśmy mieć nadzieję, że film i tak powstanie, tylko wyreżyseruje go ktoś inny. Jednak do plotek odniosła się również gwiazda „Holiday” – Kate Winslet, która, według informacji podanych przez TheSun.uk, miała wystąpić w sequelu.

Kate Winslet zdradza, czy powstanie druga część „Holiday”

Aktorka wypowiedziała się dla magazynu „People”.

Czytałam właśnie coś o tym, ale to był pierwszy raz, gdy się dowiedziałam czegoś na ten temat – wyznała. – Zapewniam, że żaden agent ani przedstawiciel produkcji nie rozmawiał ze mną o kontynuacji „Holiday”. Z ręką na sercu mówię, że to się nie wydarzy – dodała.

Te słowa wydają się być już wystarczającym potwierdzeniem na to, że niestety nie ujrzymy kolejnej części jednego z najpopularniejszych świątecznych filmów. Wielka szkoda, ponieważ wszyscy naprawdę podekscytowali się wiadomościami z Wielkiej Brytanii. Niestety zbyt szybko. A może... wobec tego całego szumu ktoś właśnie podejmie kroki, by zrealizować sequel?