Styl Duy Lipy zdecydowanie należy do tych wartych obserwowania. 28-latka fantastycznie łączy najgorętsze trendy z estetyką lat 90. i wczesnych 2000. Dodatkowo nie boi się odważnych rozwiązań i kontrowersji w modzie. A jej na pewno nie brakowało w nowym poście artystki. Zobaczcie, jak wystylizowała balerinki w stylu Mary Jane na ogromnych platformach.

Baleriny powróciły do mody na dobre. To najgorętszy model butów

W połowie lata pisałyśmy o nietypowej, jak dla Duy stylizacji, która składała się z koszuli, prostych dżinsów i balerinek w stylu Mary Jane od Maisona Margieli. Wtedy to właśnie ten model butów był kontrowersyjny (to wersja z wcięciem, które przypomina kopyto), ale jednocześnie stawał się coraz bardziej modny i popularny. Gwiazdy oszalały na punkcie baletek, balerinek i butów w stylu Mary Jane (z paskami wokół stopy). Wszyscy zdążyli się już chyba przyzwyczaić do tego, że baleriny, jak i wiele innych trendów z lat 2010 wracają do mody. Jednak autorka hitu „New Rules” jest już o krok dalej (i wyżej). Teraz lansuje kontrowersyjne Mary Jane na platformie. Musicie je zobaczyć.

Dua Lipa w butach w stylu Mary Jane na ultra wysokich platformach. Nowe najmodniejsze ugly shoes?

Wokalistka opublikowała właśnie nowy post, który podzielił internet. Na zdjęciach pozuje w krótkiej sukience, okularach przeciwsłonecznych i gigantycznych platformach. To właśnie one wzbudziły największe emocje w komentarzach.

Im wyższy obcas, tym bliżej do Boga – napisała w opisie Dua.

I faktycznie, zarówno obcas, jak i platforma butów są bardzo, bardzo wysokie. Model balerinek w stylu Mary Jane (przynajmniej, gdyby nie było platformy i obcasu), na który postawiła artystka to The Croc Embossed Kiki Ankle Boot od Marca Jacobsa. Charakteryzuje się on wyglądem balerinek z pięcioma paskami wokół stopy i kostki, jednak dodane są ultra gruby obcas (16,2 centymetra wysokości!) i platforma (7,4 centymetra wysokości). Ich cena to 3250 złotych.

Fanki i fani oszaleli i zaczęli pisać swoje opinie (głównie na temat butów) w komentarzach.

Jeden krok bliżej do nieba kochana.

Ok, powiedz mi, że założyłaś je tylko do zdjęć, ponieważ nie jestem sobie w stanie wyobrazić kogokolwiek, kto w nich chodzi.

Cudowna. Zawsze – napisał Marc Jacobs.

Wysoka królowa.

To są prawdziwe WYSOKIE OBCASY.

Co sądzicie o takim obuwiu? To już przesada? A może mają szansę stać się najpopularniejszymi ugly shoes nadchodzącego sezonu? Nie zdziwimy się, jeśli już niedługo zobaczymy kolejne gwiazdy w modelu Kiki od Marca Jacobsa. Z resztą, na swoim Instastory pokazywała je już Kim Kardashian. Szykujmy się!

 

Zobacz także: