Trudno powiedzieć, co w tej współpracy bardziej uwodzi – wspólne dziecko Risk i Bodymaps, czy sposób, w jaki je pokazano. Już sam pomysł, by połączyć siły zapowiada, że powstanie coś niezwykłego – i to przeczucie nie myli. Jak do niego doszło? To był odruch - gdy projektantkom Riska zamarzyło się stworzenie kostiumu kąpielowego, w ich głowach pojawiło się tylko jedno nazwisko: Ewa Stępnowska, czyli założycielka Bodymaps.

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsze stroje kąpielowe na lato 2018 >>>

Wspólny projekt to kostium w ukochanym przez Klarę Kowtun, czyli projektantkę Riska kolorze brudnego różu. Sama przećwiczyła go w najróżniejszych konfiguracjach: latem, zimą, w wersji blond i jako szatynka - w formie... szminki (ta, z którą się nie rozstaje to Clinique w odcieniu Whole Lotta Honey).

Upewniwszy się, że ta odmiana różu dobrze leży niezależnie od oprawy kolorystycznej i odcienia karnacji ubrała w niego swoje modelki: Flavię Borawską, Berenikę Chmiel, Joasię Ostaszewską i Marysię Przybyszewską. Każda z dziewczyn jest inaczej zbudowana i ma inną posturę, ale każda wygląda w tych kostiumach pięknie. Mimo że żadna z nich nie jest profesjonalną modelką, sesja za którą stoi Tymek Mac jest w pełni nieretuszowana! Efekt? Taki, że temat poszukiwań stroju kąpielowego na lato uważamy za oficjalnie zamknięty.   

ZOBACZ TAKŻE: Strój kąpielowy dla dużego biustu. Te marki mają w swojej ofercie modele, którym nie będziecie mogły się oprzeć! >>>