Dzisiaj jest 30 września, a to znaczy, że obchodzimy Dzień Chłopaka 2019. Jeżeli czytacie ten artykuł, prawdopodobnie zapomniałyście o święcie wszystkich facetów, albo nie udało wam się dotąd znaleźć odpowiedniego prezentu. Ale spokojnie, jeszcze dzisiaj możecie kupić swojemu ukochanemu, bratu czy przyjacielowi coś wyjątkowego. Pamiętajcie, że liczy się pamięć i gest – niekoniecznie cena upominku. I właśnie dlatego w poniższym zestawieniu najlepszych prezentów do kupienia na ostatnią chwilę, znajdziecie drobiazgi w bardzo korzystnych cenach, a także nieco droższe propozycje. Do wyboru – do koloru. Jesteśmy pewne, że wybierzecie coś odpowiedniego dla swojego faceta.

Dzień Chłopaka 2019 - najlepsze prezenty last minute

Co kupić na Dzień Chłopaka? To pytanie na pewno zadaje sobie wiele osób. Panowie często podchodzą z dystansem do otrzymywanych prezentów. W związku z tym szukanie odpowiedniego prezentu dla ukochanego, brata, przyjaciela, albo jakiegokolwiek innego – bliskiego faceta bywa problematyczne i (powiedzmy sobie to szczerze) stresujące. Ale spokojnie, spieszymy z pomocą. Panowie lubią prezenty praktyczne. W tym wypadku sprawdzi się eleganckie etui na wizytówki, skórzany portfel czy wełniany szalik (szczególnie, że temperatury za oknem gwałtownie się obniżyły). Panowie coraz większą uwagę przykuwają do swojego wyglądu i pielęgnacji. Właśnie dlatego swojemu ukochanemu możecie podarować krem do twarzy z dobrym składem, albo balsam po goleniu jego ulubionej marki. Super opcją są również perfumy.

Oczywiście, możecie wybrać coś mniej zobowiązującego. Co powiecie na książkę (na rynku pojawiło się mnóstwo ciekawych nowości wydawniczych), płytę winylową, albo case na telefon? Ostatnio coraz popularniejsze stają się plakaty. Kupcie taki, którego design nawiązuje do zainteresowań obdarowywanego chłopaka. Gwarantujemy, że stylowa grafika na ścianie ożywi każde męskie (i nie tylko) wnętrze.

Dzień Chłopaka 2019 – jak uczcić ten dzień?

Jeśli nadal nie wiecie, co kupić na Dzień Chłopaka 2019, zastanówcie się nad prezentem niematerialnym. Swojego ukochanego, brata czy przyjaciela możecie zabrać na kolację (niekoniecznie romantyczną), na koncert, albo gokarty. Macie w domu sportowego freaka? Załatwcie mu jednorazową wejściówkę na siłownię lub do klubu sportów walki, w którym będzie mógł spróbować nowych dyscyplin.

Dzień Chłopaka 2019: najlepsze prezenty dla niego, które kupicie za mniej niż 100 złotych >>>