O tym, że Leonardo DiCaprio ma słabość do modelek wiedzą chyba wszyscy. Aktor umawiał się z Aniołkami Victoria’s Secret, m.in. z Bridget Hall, Naomi Campbell, Bar Rafaeli, Evą Herzigovą czy Toni Garrn. W drugiej kolejności aktor traci głowę dla pięknych aktorek, na czele z Blake Lively, Claire Danes czy Brittany Daniel. Lista partnerek Leo jest naprawdę bardzo długa. Odkąd stał się popularny, głośno zrobiło się również o jego związkach i o tym, że raczej nie jest w stanie utrzymać poważniejszej relacji. Wyjątkiem był związek z modelką Bar Rafaeli, z którą chodził aż 6 lat oraz relacja z Gisele Bündchen, z którą był związany 5 lat. Obecnie aktor od 2017 roku spotyka się z modelką i początkującą aktorką oraz córką chrzestną Ala Pacino, Camilą Morrone. Między nimi są 23 lata różnicy. Kiedy dziewczyna zamieściła post na Instagramie, ukazujący aktorów Lauren Bacall i Humphreya Bogarta, których dzieliło 25 lat i podpisała je romantycznym komentarzem „Miłość jak ta”, rozpętała się burza.

Leonardo DiCaprio robi zdjęcia na Instagram swojej młodszej o 23-lata dziewczynie >>>

Dziewczyna Leonardo DiCaprio skomentowała różnicę wieku między nią a aktorem

Na Instagramie Camili Morrone nie brakuje złośliwych komentarzy dotyczących jej związku ze starszym o 23 lata Leonardo DiCaprio. A ostatni post tylko je podkręcił. Zdjęcie ewidentnie nawiązuje do relacji modelki i aktora, którzy chronią swoją prywatność i nie pokazują się razem na czerwonym dywanie. Fani nie przebierali w słowach. Obserwatorzy modelki pisali m.in., że aktor znudzi się nią, gdy modelka skończy 25 lat albo, że Leo obchodzi jedynie ciało Camili. „Nie mogę uwierzyć, jak bardzo jesteś głupia, publikując coś takiego. To porównanie do Ciebie i Leo. Gdzie są Twoi przyjaciele? Ktoś powinien ją powstrzymać”. Camila Morrone skomentowała to mocnymi słowami na InstaStories: „Właśnie przeczytałam niektóre komentarze na swoim Instagramie. Boże, ludzie są tacy podli i pełni gniewu wobec innych, o których nic nie wiedzą. Mam nadzieję, że ludzie nauczą się żyć z mniejszą ilością nienawiści i kierować swoje zainteresowanie gdzie indziej, ponieważ życie bez nienawiści jest całkiem dobre”. 

Tym samym Camila Morrone dała wszystkim do zrozumienia, że jej związek z Leonardo DiCaprio nie powinien nikogo obchodzić, a ona sama jest bardzo szczęśliwa.