Nowy trend? Casualowa stylizacja świąteczna. Większość z nas chce wyglądać dobrze przy wigilijnym stole, jednak „dobrze” to pojęcie względne i nie musi wcale oznaczać kreacji z cekinami czy butów na szpilce. Być może do świątecznego czasu z bliskimi warto tym razem podejść na luzie, z przymrużeniem oka? Na przykład... w ubraniach z motywami bożonarodzeniowymi, które znajdziesz na Amazon.pl.

Amazon.pl: limitowana, świąteczna bluza Paprocki Brzozowski

W tym roku Amazon oferuje niezwykle bogatą ofertę różnorodnych prezentów, np. swetrów świątecznych. Ten element kojarzył ci się dotąd z kiczem? Nie tym razem! Oczywiście, że możesz wybrać te urocze wersje, z buldożkiem francuskim, małym kotkiem czy choinką, jednak (wyłącznie) na Amazon.pl znajdziesz również stylową bluzę, którą zaprojektował duet Paprocki Brzozowski. Ten limitowany projekt spełnia najistotniejsze (naszym zdaniem) kryteria: jest modny, wygodny i pozwalają skomponować stylizację na luzie. To idealny pomysł na prezent dla bliskich albo... dla siebie. Co również istotne, dochód ze sprzedaży bluz od znanych projektantów zostanie przekazany WOŚP. Kupując je, robisz zatem podwójny prezent. Poniżej znajdziesz wybrane modele ze strony Amazon.pl, które skradły nasze serca, łącznie z limitowanymi bluzami od Paprocki Brzozowski.

Fot. Krystian Lipiec / Bulletproof Warsaw

Fot. Krystian Lipiec / Bulletproof Warsaw

Fot. Krystian Lipiec / Bulletproof Warsaw

Fot. Krystian Lipiec / Bulletproof Warsaw

Designerskie e-karty podarunkowe Amazon: Andrzej Mleczko, NieŁadnie Rysuje i Ptaszek Staszek

To nie koniec niespodzianek od Amazon! Przed świętami warto też rozważyć e-karty podarunkoweTo wariant dla niezdecydowanych – dzięki nim zaoferujesz najbliższym setki możliwości, aby sami wybrali, co ucieszy ich najbardziej. Nie są to jednak „zwykłe e-karty na zakupy”. Ich artystyczny design zachwyca. Nic dziwnego, w końcu powstały we współpracy ze znanymi, polskimi rysownikami. Poza standardowymi e-kartami dostępnymi na Amazon.pl, na 3 limitowanych wzorach kart podarunkowych zobaczymy rysunki:

  • Andrzeja Mleczki  rysownika i satyryka, autora publikowanych w prasie rysunków satyrycznych.

Materiały prasowe

  • Piotra Jedlińskiego – ilustratora, grafika i twórcy Ptaszka Staszka – zabawnego, rysunkowego ptaka cieszącego się ogromną popularnością w internecie.

Materiały prasowe

  • Kamili Szcześniak – artystki znanej również szerzej jako Nieładnie Rysuje. Tworzy satyryczne rysunki komentujące codzienną rzeczywistość – uwielbiamy je. 

Materiały prasowe

Karty podarunkowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się zdecydować, jaki prezent chciałyby otrzymać na święta. Na Amazon.pl można znaleźć ponad 250 mln produktów w ponad 30 kategoriach. Obdarowani kartą podarunkową mogą wybrać idealny dla siebie prezent, w dogodnym momencie – powiedział Jakub Stefański z Amazon.pl.

To ty decydujesz, na jaką kwotę wystawiasz e-kartę. Karty upominkowe świetnie sprawdzą się również w sytuacji, w której zostawiłaś zakup prezentów na ostatnią chwilę (niech pierwszy rzuci kamieniem ten, komu nigdy się to nie zdarzyło). Karta jest momentalnie wysyłana obdarowanej osobie na maila (ale możesz też zaplanować jej dostarczenie w konkretnym terminie). How cool is that? 

Amazon przygotował dla klientów jeszcze jedną niespodziankę - konkurs na Facebooku, w którym możesz wygrać właśnie kartę podarunkową z serii limitowanej o wartości aż 500 zł! Uczestnicy muszą stworzyć własny projekt graficzny e-karty Amazon.pl. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Więcej informacji znajdziesz na stronie Amazon.pl oraz na Facebooku.

Amazon Prime: nie tylko na święta

W Amazon Prime nie ma znaczenia, na jaką formę prezentu się zdecydowałaś. Możesz bowiem skorzystać z darmowej przesyłki (bez minimalnej kwoty zamówienia), a ta... dotrze do ciebie nawet następnego dnia, do domu, Paczkomatu czy punktów odbioru. Nawet w weekend! Nie musisz więcej stresować się, że prezent nie dojdzie na czas, irytować się przedświąteczną gorączką, stać w niekończących się kolejkach czy spędzać długich godzin w sklepach. Ciesz się w pełni spotkaniami z bliskimi, bez niepotrzebnych stresów.

Amazon Prime oferuje też najlepszą rozrywkę – nagradzane filmy i seriale na Prime Video; darmowe gry PC, materiały in-game i darmową, comiesięczną subskrypcję kanału Twitch w ramach Prime Gaming. Prime to również dostęp do najlepszych okazji, w tym corocznego wydarzenia Prime Day. Psst, pierwszy miesiąc próbny jest bezpłatny, po tym okresie opłata wynosi 49 zł na rok.


Nie zapomnij o Świątecznym Niezbędniku, czyli możliwości skorzystania z nieocenionego wsparcia, jakim jest wyszukiwarka prezentów. W sklepie internetowym Amazon.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na święta (i nie tylko), z naprawdę różnych kategorii – od zabawnych swetrów, przez zabawki i dekoracje świąteczne, aż po stylowe zegarki czy biżuterię . Cenisz sobie wygodę? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Amazon i już nigdy więcej nie trać czasu w kolejkach.

Od sprawienia radości na święta bliskiej ci osobie dzieli cię zaledwie... kilka kliknięć! Do dzieła.