Tegoroczna edycja, zatytułowana “SHADOWS AND LIGHTThe Mystery of Desire” (pol. Cienie oraz Światło – Tajemnica Pożądania) odbyła się 9 oraz 10 października w murach historycznej Arena di Verona. Spektakularne show podzielone było na dwa akty opowiadające, że można porzucić za sobą ciemności i na nowo odnaleźć światło w życiu, nigdy nie tracąc odwagi w sercu.

Stroje do nowej edycji Intimissimi on Ice zaprojektowała Patricia Field – amerykańska kostiumograf, która stworzyła stroje do takich produkcji jak “Seks w Wielkim Mieście”, “Brzydula Betty” czy “Diabeł ubiera się u Prady”. Inspiracją dla kostiumów była kolekcja marki Intimissimi na sezon jesień/zima 2015 Wraz z Davidem Dalrymple, Patricia zmieniła poszczególne looki w niesamowite kreacje dla występujących artystów.

Intimissimi on Ice przyciągnęło do Werony tłum gwiazd z całego świata. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. supermodelki Irina Shayk, Eva Herzigova i Nadja Auermann, międzynarodowej sławy piosenkarka Ellie Goulding, projektanci – Patricia Field i David Dalrymple, izraelska modelka Shlomit Malka – twarz Intimissimi, ikony stylu Julia Roitfeld oraz Caroline Vreeland oraz obiecująca włoska piosenkarka i DJ Caroline Koch. Z Polski na wydarzenie przybyły aktorka Natalia Klimas, oficjalna ambasadorka marki w kraju, oraz trener personalna Katarzyna Wolska – zwyciężczyni castingu #ImAStory, która występuje obecnie w nowej kampanii telewizyjnej Intimissimi.