Ellie Goulding jest w ciąży! Gwiazda muzyki pop i jej mąż, handlarz dziełami sztuki Caspar Jopling, już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Brytyjska wokalistka ogłosiła swój odmienny stan w rozmowie z amerykańskim wydaniem magazynu Vogue. 34-letnia artystka ujawniła, że jest w 30. tygodniu ciąży.

Zrobiliśmy „The One Show”. Byłam już wtedy w ciąży i nie miałam o tym pojęcia (...) To nie było planowane. Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam że żyję - wyznała.

Ellie Goulding w ciąży. Nietypowa sesja ciążowa

Co ciekawe, pandemiczna rzeczywistość sprawiła, że pierwsza ciążowa sesja Ellie Goulding została wykonana w dość niekonwencjonalny sposób – całkowicie zdalnie. Gwiazda pozowała fotografowi za pośrednictwem popularnej aplikacji do wideorozmów. Autorem klimatycznych fotografii eksponujących wyraźnie już zaokrąglony brzuch autorki hitów Burn, Love Me Like You Do i Hate Me jest Hunter Abrams.

Zastanawiacie się, jak popularnej piosenkarce przez tak długi czas udało się zachować swoją informację o ciąży w tajemnicy przed prasą? Odpowiedź jest prosta. Ellie ujawniła, że na czas pandemii przeniosła się ze swoim mężem z centrum Londynu do znajdującego się na obrzeżach miasta domu w Gloucestershire, gdzie może cieszyć się spokojem i kompletnym brakiem wścibskich paparazzi.

Ellie Goulding spodziewa się dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Ellie Goulding wyznała, że zna już płeć swojego dziecka, ale na razie nie planuje dzielić się tą informacją z mediami oraz swoimi fanami. Przy okazji wyznała też, że takie rzeczy jak szalenie modne ostatnio wśród celebrytów gender reveal party są dla niej kompletnie nieistotne. Przyszła mama podkreśliła, że jedyną kwestią, która dla niej i dla jej męża ma w tym momencie jakiekolwiek znaczenie, jest to, aby ich dziecko było zdrowe.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Zobacz pierwsze zdjęcia Ellie Goulding z ciążowym brzuchem już teraz w GALERII.

Zobacz także: