Ellie Goulding już niebawem stanie na ślubnym kobiercu! 31-letnia brytyjska wokalistka przyjęła oświadczyny Caspara Jopling, z którym spotyka się od 18 miesięcy. Szczęśliwi narzeczeni podzielili się wiadomością o zaręczynach w bardzo tradycyjny, a zarazem uroczy sposób, a mianowicie publikując informację w gazecie i to w nie byle jakiej, bo w The Times! 

Ogłaszamy zaręczyny pomiędzy Casparem, synem Nicholasa Joplinga z Yorkshire i pani Jayne Warde-Aldam z Yorkshire, a Eleną, córką Artura Gouldinga z Hertfordshire i pani Tracey Sumner z West Midlands - tak brzmi notatka o zaręczynach Goulding i Joplinga.

To nie pierwsza znana para, która zdecydowała się na taki krok. Jak zapewne pamiętacie (albo i nie) prawie rok temu z ogłoszenia także w The Times dowiedzieliśmy się, że ślub zamierzają wziąć Kit Harrington i Rose Leslie, czyli Jon Snow i Ygritte z Gry o tron. 

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Baldwin: wszystko, co musicie wiedzieć o narzeczonej Justina Biebera

Ellie Goulding wychodzi za maż! Kim jest jej narzeczony?

Brytyjka powiedziała "tak" Casparowi Joplingowi. Kim jest wybranej Ellie? Jopling również zajmuje się sztuką, ale w przeciwieństwie do ukochanej nie jest jej twórcą, a sprzedawcą. A dokładnie handlarzem dzieł sztuki słynnego londyńskiego domu aukcyjnego Sotheby’s w jego nowojorskiej siedzibie. Stanowisko to zajmuje od maja 2017 roku. Ja możecie się domyślić, Caspar jest świetnie wykształcony. Uczęszczał do Eton, czyli tam, gdzie kształcił się książę William i książę Harry (swoją drogą, jeden z byłych "bardzo bliskich znajomych" Goulding!), a następnie został studentem Harvardu i ukończył tam historię sztuki i architektury. Co ciekawe, z rodziną królewską łączy go nie tylko fakt, że jest absolwentem tej samej placówki, co książę Sussex, ale również to, że przyjaźni się z księżniczką Eugenią, czyli kuzynką Harry'ego. Jest zatem spore prawdopodobieństwo, że wnuczki królowej Elżbiety II nie zabraknie na ceremonii zaślubin Ellie Goulding i Caspara Joplinga. Czy pojawi się też Meghan Markle? Co to byłby za ślub!

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa wyszła za mąż! Mamy zdjęcie pary młodej