Elsa Hosk zyskała międzynarodową sławę i rozgłos dzięki współpracy z Victoria’s Secret. Dziś skupia się na działalności w mediach społecznościowych. Prowadzi m.in. profil na Instagramie, gdzie regularnie pokazuje swoje stylizacje na co dzień, jak również na specjalne okazje. Jest na bieżąco z trendami. Jednak nie podąża ślepo za tym, co uchodzi za hot, tylko wybiera dla siebie to, co najlepsze i co najbardziej do niej pasuje. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że modelka i influencerka jest fanką polskich brandów modowych. W jej garderobie można znaleźć m.in. buty marki Vanda Novak, a także ubrania i akcesoria od Magdy Butrym. Ostatnio po raz kolejny sięgnęła po projekt uwielbianej przez topowe gwiazdy projektantki. I absolutnie zachwyciła. 

Elsa Hosk zachwyciła w total looku od polskiej marki

W ubiegły wtorek odbył się wyjątkowy event organizowany przez Magdę Butrym i Luisaviaroma. Zaproszenie na wydarzenie otrzymała Elsa Hosk, której styl absolutnie uwielbiamy. It-girl pojawiła się na uroczystej kolacji w total looku składającym się z transparentnej góry oraz spódnicy maxi. Całość została, oczywiście, ozdobiona detalami w kształcie róż, które są znakiem rozpoznawczym polskiej projektantki. Utrzymana w czerni stylizacja to kwintesencja elegancji i szyku, ale w nowoczesnym wydaniu. Nie sposób przejść obok niej obojętnie. 

hoskelsa / instagram.com (Instagram Stories)

Co więcej, Elsa Hosk opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Magdą Butrym. Natomiast w opisie relacji nie szczędziła jej miłych słów oraz komplementów. Przyznała, że polska projektantka jest najlepsza, niezwykle urocza i utalentowana. 

hoskelsa / instagram.com (Instagram Stories)

Wszystkie chcemy być „Magda girls”, dziękuję za zaproszenie i bycie moją dzisiejszą randką – napisała Elsa Hosk na Instagram Stories. – Ona jest najlepszą, najbardziej uroczą, najbardziej utalentowaną i najsłodszą osobą.

Elsa Hosk i inne gwiazdy pokochały projekty Magdy Butrym 

Nie da się ukryć, że Elsa Hosk uwielbia projekty autorstwa Magdy Butrym. Do grona jej fanek należą również inne gwiazdy, modelki oraz influencerki. Do tej pory w ubraniach czy akcesoriach ozdobionych wspomnianymi różami wystąpiły publicznie m.in. Hailey Bieber, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Rita Ora, Jennifer Lawrence, Rihanna czy Natalie Portman. Oczywiście lista zadowolonych klientek i klientów jest o wiele dłuższa. A nas to w ogóle nie dziwi, ponieważ Magda Butrym stawia przede wszystkim na unikatowy design, ciekawe printy i fasony, jak również na najwyższą jakość.