"Emily w Paryżu" opowiada o losach ambitnej menadżerki z Chicago, która dostaje wymarzoną posadę w jednej z paryskich agencji marketingowych. Nad Sekwaną rozpoczyna nowe życie - pełne pracy, nowych znajomości i... romansów. Produkcja Netflixa stała się z dnia na dzień prawdziwym hitem i jednym z najchętniej oglądanych seriali na popularnej platformie streamingowej. 

Mimo ogromnego sukcesu, w kierunku Darrena Stara, producenta "Emily in Paris", a wcześniej "Seksu w wielkim mieście" czy "Beverly Hills", posypało się także wiele negatywnych komentarzy. Krytycy zarzucają twórcy m.in. płytką i oderwaną kompletnie od rzeczywistości fabułę bazujących na stereotypach o narodzie francuskim. Produkcja nie wydaje się jednak przejmować nieprzychylnymi ocenami. Pewne już jest, że romantyczny serial komediowy z Lily Collins w roli głównej doczeka się kontynuacji. 

ZOBACZ: "Emily in Paris": gdzie taniej kupić ubrania i dodatki w stylu bohaterki nowego hitu Netflixa?

"Emily w Paryżu" - kiedy premiera drugiego sezonu? 

Według wstępnych zapowiedzi, prace na planie drugiego sezonu "Emily w Paryżu" mają się rozpocząć pod koniec kwietnia i potrwać do połowy lipca - wszystko będzie jednak zależeć od sytuacji epidemiologicznej na świecie.

Niewykluczone zatem, że jeszcze w tym roku zobaczymy kolejną odsłonę przygód Emily Cooper, niemniej na ten moment bardziej prawdopodobny wydaje się 2022 rokPremiera pierwszej części hitowej produkcji Netflixa odbyła się w październiku 2020, czyli niespełna rok po zakończeniu zdjęć. 

"Emily w Paryżu" - co wydarzy się w drugim sezonie? 

Na razie nie wiadomo, o czym dokładnie miałby opowiadać nowy sezon. Darren Star w rozmowie z OprahMag.com zdradził jedynie, że w kolejnej części "Emily będzie częścią świata, w którym żyje. Będzie bardziej mieszkanką miasta”. Dodał również, że główna bohaterka "będzie mocniej stąpać po ziemi", a widzowie lepiej poznają postacie drugoplanowe, jak np. Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu), szefową Cooper. 

Przypomnijmy, że w finale pierwszej serii Emily daje się ponieść uczuciu i nagłe pożegnanie z Gabrielem (Lucas Bravo) przybiera nieoczekiwany obrót. Romans nabiera coraz szybszego tempa, ale na horyzoncie znowu pojawia się Camille (Camille Razat). Czy relacja przetrwa? O tym dowiemy się wkrótce! 

Zobacz także:

SPRAWDŹ TAKŻE: "50 twarzy Greya": znamy datę premiery ostatniej części kultowego erotyku