Emily Ratajkowski to jedna z najsławniejszych modelek na świecie. Międzynarodową rozpoznawalność zyskała w 2013 roku, gdy wystąpiła w teledysku do przeboju „Blurred Lines” Robina Thicke’a. Udział w tym projekcie nie tylko przyniósł jej ogromną popularność, ale także uczynił z niej tzw. symbol seksu. W kolejnych latach posiadającą polskie i żydowskie korzenie gwiazdę można było oglądać na okładkach magazynów i w pokazach takich projektantów jak Marc Jacobs, Miu Miu, Bottega Veneta, Dolce & Gabbanna i Versace. Dziś, w wieku 30 lat, Emily jest już nie tylko odnoszącą sukcesy modelką i aktorką, ale także szczęśliwą żoną i matką.

Emily Ratajkowski celebruje kobiecość i macierzyństwo

W marcu ubiegłego roku Emily Ratajkowski i jej mąż, aktor i producent Sebastian Bear-McClard, powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Początkowo para nie chciała określać płci swojej pociechy. Ostatecznie jednak świeżo upieczeni rodzice poinformowali wszystkich o tym, że doczekali się syna, któremu nadali imiona Sylvester Apollo.

Sylvester Apollo Bear dołączył do nas na Ziemi. Sly przyszedł na świat 8 marca 2021 roku podczas najbardziej surrealistycznego, pięknego, wypełnionego miłością poranku w moim życiu - napisała pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem, na którym karmi piersią noworodka.

Emily Ratajkowski pokazała swoje nagie zdjęcia z okazji urodzin syna

Nie jest tajemnicą, że celebrytka chętnie dzieli się z niemal 30 milionami swoich fanów na Instagramie zdjęciami swojego ukochanego syna. W dniu jego pierwszych urodzin, które wypadają w Międzynarodowy Dzień Kobiet, postawiła jednak w pierwszej kolejności na siebie. Świętując roczek Sylvestra oraz święto wszystkich kobiet, modelka pochwaliła się na swoim profilu efektami zachwycającej sesji zdjęciowej z okresu ciąży.

Wszystkiego najlepszego Sly / wszystkiego najlepszego dla mnie / szczęśliwego Dnia Kobiet dla wszystkich - tak podpisała zestaw swoich nagich zdjęć, które uzupełniła nową fotką małego solenizanta.

Internauci zareagowali bardzo entuzjastycznie. Post Emily zebrał już ponad dwa miliony „polubień” i kilka tysięcy komentarzy. Trudno się jednak im dziwić. Ciążowe fotografie Ratajkowski w stroju Ewy są wprost oszałamiające. Znajdziecie je w naszej galerii.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.