Wygląda na to, że w kwestii ślubu Emily Ratajkowski ma raczej luźne podejście. Śliczna modelka oficjalnie została żoną aktora i producenta z którym spotyka się zaledwie... od kilku tygodni! Sebastian Bear-McClard po raz pierwszy widziany był w towarzystwie 26-letniej piękności na początku tego roku. Wczoraj para zawarła związek małżeński w New York City Hall, podczas skromnej i bardzo kameralnej ceremonii. Zakochanym towarzyszyło zaledwie kilkoro znajomych. Kiedy zdjęciami z wydarzenia na swoim Instagramie podzieliła się świeżo upieczona panna młoda, jej fani nie kryli zaskoczenia. Przecież jeszcze chwilę temu związana była z Jeffem Magidem, z którym spotykała się przez trzy lata!

Seksowna Emily Ratajkowski w projekcie polskiej marki >>>

Kim więc jest mąż Emily Ratajkowski?

Sebastian Bear-McClard ma na swoim koncie współpracę z Jayem-Z oraz Iggy Popem, wyprodukował również film Good Time z Robertem Pattinsonem.Od swojej żony Emily Ratajkowski, z którą paparazzi przyłapali go pierwszy raz w lutym tego roku, starszy jest o 10 lat.

Co ciekawe, w nowojorskim ratuszu Emily Ratajkowski nie pojawiła się w białej sukni (ani nawet nie w eleganckiej kreacji), ale na tę wyjątkową okazję wybrała musztardowy garnitur (jej partner także, tyle że w kolorze baby blue). Spostrzegawczy fani zauważyli, że identyczny komplet można kupić w Zarze za niecałe 200 dolarów. Modelka dobrała do niego czarny kapelusz z dużym rondem ozdobiony woalką. I – patrząc na zdjęcia i Instastories, które znajdziecie poniżej – bawiła się przy tym świetnie. A to dobrze wróży na kolejne lata. Trzymamy kciuki i gratulujemy!

Zobacz także: 5 prostych ćwiczeń na biust, które stosuje Emily Ratajkowski >>>