Tous ogłosił właśnie, że Emma Roberts, czyli jedna z najbardziej pozytywnych, najsympatyczniejszych (a przy okazji jedna z naszych ulubionych) gwiazd młodego pokolenia została nową międzynarodową ambasadorką jubilerskiego brandu. Marka zaprosiła 28-letnią aktorkę do współpracy, bowiem pragnie odświeżyć nieco swój wizerunek – nie odchodząc przy tym od wyznawanych przez długie lata wartości. 

Trendy wiosna 2019: Spinki do włosów. Gdzie kupić najmodniejszy dodatek sezonu? >>>

Najnowsza kampania giganta biżuteryjnego – o wdzięcznej nazwie Stay Tender łamie wszelkie stereotypy związane z czułością. Pokazuje, że niejedno ma ona imię i udowadnia jej uniwersalną wartość. Tous zaprosił do współpracy nie tylko swoją globalną ambasadorkę, Emmę Roberts, ale również zwykłych ludzi, dzięki czemu całość stała się niezwykle dynamiczna i wiarygodna. Międzynarodowej sławy marka udowodniła też, że istnieje wiele sposobów okazywania emocji, uczuć, a także (a może nawet przede wszystkim!) dzielenia się swoją czułością z innymi – bez obawy przed osądzeniem. Jak przyznała Rosa Tous, wiceprezes marki, biżuteria z nowej kolekcji Tous ma zachęcić, a właściwie ośmielić ludzi na całym świecie do swobodnego okazywania swoich uczuć.

„TOUS to od zawsze marka ściśle związana z kreatywnością, która wspiera wschodzące talenty. O tym także jest ta kampania prezentująca nowy globalny wizerunek marki i twarz Emmy Roberts. W TOUS wierzymy, że świat byłby lepszym miejscem, gdybyśmy wszyscy wyrażali nasze uczucia bez obawy przed osądzeniem. Z tego powodu w tej kampanii chcemy zachęcić ludzi do znalezienia najlepszego sposobu okazania czułości za pomocą biżuterii, która znaczy więcej”

Wyjątkowe zdjęcia z kampanii Stay Tender znajdziecie w naszej galerii. Podobnie, jak filmik z backstage'u sesji, który możecie obejrzeć przedpremierowo! Całość ma bardzo optymistyczny wydźwięk, natomiast sama Emma Roberts zachwyca pięknym uśmiechem i zaraża wszystkich wokół pozytywną energią. Cóż, marce Tous możemy pogratulować jedynie naprawdę udanej kampanii!

Emma Roberts rozstała się z Evansem Petersem ze względu na innego aktora! Kim jest nowy chłopak gwiazdy? >>>

 

Zobacz także: