Chyba nawet sam Justin Theroux nigdy nie wpadłby na to, że zostanie kiedyś jedną z najgorętszych partii w Hollywood. Choć oczywiście nie można odmówić mu uroku osobistego, obok Brada Pitta portale plotkarskie dawno nie usiłowały nikogo zeswatać tak bardzo, jak ex Jennifer Aniston. Od rozstania z gwiazdą serialu Przyjaciele aktora łączono już m.in. z 25-letnią artystką Petrą Collins i 33-letnią aktorka Aubrey Plazą. Choć Justin widywany był w towarzystwie obu tych pań, chyba nic poważniejszego z tego nie wyszło. Ciekawe, jak będzie w przypadku innej koleżanki po fachu Theroux, Emmy Stone. Bo to właśnie u jej boku widziano go na zorganizowanej przez Rihannę after party poniedziałkowej Met Gali w nowojorskim klubie Up&Down.

ZOBACZ TAKŻE: Travis Scott nie jest ojcem Stormi? Te zdjęcia ochroniarza Kylie Jenner dają do myślenia!

Według informatora E! Magazine, Emma i Justin spędzili całą imprezę razem, a następnie opuścili klub i razem z inną aktorką, znaną m.in. z serialu Wielkie kłamstewka Shailene Woodley, odjechali jednym samochodem. Z kolei kilka dni wcześniej aktorzy spacerowali ulicami Nowego Jorku, wpadają na kolację do Blue Ribbon Sushi na Dolnym Manhattanie. Oboje starali się nie rzucać zbytnio w oczy, zakładając na głowę czapki z daszkiem. To jednak nie przeszkodziło paparazzi w uchwyceniu ich w obiektywie. 

ZOBACZ TAKŻE: Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani na pocałunku. Wrócili do siebie?

Związek Emmy Stone i Justina Theroux to jak na razie tylko domysły. A ich wspólne wyjścia mogły mieć tylko i wyłącznie charakter przyjacielski. W końcu w ostatnim czasie aktorzy mieli okazję spędzić dość dużo czasu razem, pracując przy nowym serialu Netflixa, Maniac. Nie zmienia to jednak faktu, że będziemy bacznie śledzić ten wątek. Jennifer Aniston pewnie też.