Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że Emma Watson i Tom Felton regularnie się spotykają. Co prawda aktorzy podkreślają, że łączy ich tylko przyjaźń, ale fani uważają, że łączy ich coś więcej niż przyjacielskie relacje. Pod koniec 2018 roku odtwórca roli Draco Malfoya z sagi o Harrym Potterze opublikował urocze selfie i wideo z filmową Hermioną Granger, na których uczy ją jeździć na deskorolce. Fani filmów o słynnym czarodzieju stwierdzili, że odtwórcy ich ulubionych postaci są w sobie zakochani. Tym bardziej, że kilka lat temu Emma Watson wyznała, że w trakcie kręcenia Harry'ego Pottera podkochiwała się w swoim koledze z planu. Z kolei Tom Felton przyznał, że nie miał o tym pojęcia, a teraz obydwoje śmieją się z tego i wspominają całą sytuację z sentymentem. Zaledwie wczoraj aktor opublikował wspólne zdjęcie z Emmą, które ponownie rozbudziło podejrzenia o tym, że są parą.

Dean Thomas z „Harry'ego Pottera” jest dziś super hot! Zobaczcie, jak wygląda 17 lat po premierze pierwszej części filmu >>>

Emma Watson i Tom Felton są razem? Fani nie mają wątpliwości

Emma Watson i Tom Felton spotykają się regularnie i utrzymują ze sobą kontakt. Aktorzy poznali się na planie filmów o Harrym Potterze, gdy byli jeszcze dziećmi i bardzo się zaprzyjaźnili. Spekulacje na temat ich domniemanego związku pojawiają się regularnie, gdy tylko jedno z nich opublikuje wspólne zdjęcie. Wczoraj aktor wrzucił na Instagram fotografię z Emmą, na której uczy ją grać na gitarze i podpisał uroczym komentarzem: „Quick learner” (z ang. szybki uczeń). Obydwoje są w piżamach i widać, że swobodnie się przy sobie czują. Tom opublikował również zdjęcie z plaży w t-shircie z napisem „Women do it better”, którego autorką jest Emma. Właśnie dlatego fani nie mają wątpliwości, że Emma Watson i Tom Felton są parą. Zobaczcie ich wspólne, najnowsze zdjęcia razem w galerii powyżej.