Harry Potter jest jedną z tych produkcji, o których prawdopodobnie nigdy nie przestanie się mówić. Nie dość, że wciąż poznajemy kolejne ciekawostki związane z sagą, to jeszcze dowiadujemy się nowych faktów, dotyczących obsady serii (kultowych już) filmów o młodym czarodzieju oraz jego przyjaciołach. Niedawno pisałyśmy między innymi o tym, że Rupert Grint, czyli Ron Weasley nie jest w stanie oglądać niektórych części Harry’ego Pottera. Dlaczego? Przeczytacie o tym TUTAJ. Teraz okazało się natomiast, że Emma Watson i Tom Felton, czyli odtwórcy ról Hermiony Granger i Draco Malfoy’a prawdopodobnie spotykają się ze sobą.

Emma Watson i Tom Felton są parą? Fani nie mają wątpliwości!

Pierwsze plotki, dotyczące realnego związku Emmy Watson i Toma Feltona pojawiły się w 2011 roku! Właśnie wtedy filmowa Hermiona Granger wyznała, że zakochała się w swoim koledze z planu, gdy zaczynali nagrywać Harry’ego Pottera. Odtwórca roli Draco Malfoy’a był jej pierwszym w życiu crushem! Fani sagi o młodym czarodzieju oraz jego przyjaciołach totalnie oszaleli – zachwyciła ich bowiem wizja Dramiony w prawdziwym życiu! Przez kilka kolejnych lat zarówno Emma Watson, jak i Tom Felton utrzymywali, że łączy ich jedynie damsko-męska przyjaźń. Aktor przyznał również, że na początku nie wiedział o uczuciach swojej koleżanki, ale teraz oboje się z tego śmieją i wspominają z lekkim sentymentem.

Jak poprawnie wymówić imię Hermiony Granger? J.K. Rowling wyjaśniła to w jednej z części „Harry’ego Pottera” >>>

Okazuje się, że Emma Watson i Tom Felton regularnie się ze sobą spotykają, co chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Filmowy Draco między innymi uczył swoją przyjaciółkę jazdy na deskorolce (urocze zdjęcie oraz wideo znajdziecie poniżej!), para aktorów odbyła również kilka wspólnych wyjazdów. Ostatnio na instagramowym profilu Emmy Watson pojawiło się kolejne zdjęcie gwiazdy (znajdziecie je w naszej galerii) autorstwa Toma Feltona. Uwagę fanów zwrócił jednak jego opis: Friends capture you best – ich zdaniem aktorzy zbyt często podkreślają fakt, że są jedynie przyjaciółmi, a tym samym, próbują ukryć prawdziwe uczucie między nimi – miłość. Co wy sądzicie na temat rzekomego związku Emmy Watson i Toma Feltona? Byliby ładną parą?

Dean Thomas z „Harry'ego Pottera” jest dziś super hot! Zobaczcie, jak wygląda 17 lat po premierze pierwszej części filmu >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tom’s @origin_series is out on 14th November. Congrats dear friend. #TFToleratingmysubparskatingskillssince1999.

Post udostępniony przez Emma Watson (@emmawatson) Lis 8, 2018 o 7:01 PST