Ta dziewczyna to świetna partia! Piękna, zdolna, inteligentna i superstylowa. Emma Watson nie wygląda jednak na taką, do której serca łatwo jest trafić, dlatego jej nowy chłopak to prawdziwy szczęściarz. Tak, Hermiona z Harry'ego Pottera i gwiazda filmowej wersji Pięknej i Bestii Disneya znowu jest zakochana! Jej nowy wybranek to Brendan Wallace, który nie tylko dobrze wygląda, ale również ma na pewno coś do powiedzenia. Brandan jest współzałożycielem firmy Cabify, czyli sieci funkcjonującej podobnie jak Uber, tylko że w krajach latynoamerykańskich, Hiszpanii i Portugalii, a także dyrektorem zarządzającym Fifth Wall. Ukończył politologią i ekonomię na Uniwersytecie Princeton oraz absolwentem Stanford Graduate School of Business. Urodził się w 1983 roku, co oznacza, że jest starszy od Emmy o 7 lat. 

Emma Watson przekazała milion funtów na walkę o prawa kobiet >>>

Zakochanych można było ostatnio spotkać w jednej z knajp w Cabo San Lucas w Meksyku. Z relacji informatora, który miał okazję obserwować zakochanych z dobrej pozycji, wiemy, że wyglądali na bardzo szczęśliwych, zrelaksowanych i nie szczędzili sobie czułości, sącząc margairtę. Z kolei źródło E! News donosi, że Emma i Brendan mieli tez okazję odwiedzić ranczo, gdzie następnie jeździli na wielbłądach oraz na motocyklach. 

Zanim Watson związała się z Wallace'em, randkowała z piosenkarzem z Chordem Overstreetem, meksykańskim aktorem Roberto Aguirem, amerykańskim aktorem Jehnnym Simmonsem, brytyjskim modelem George'em Craigem, a w 2015 łączono ją nawet z księciem Harrym