Emma Watson najwidoczniej postanowiła być księżniczką nie tylko na ekranie. Odtwórczyni głównej roli w produkcji "Piękna i Bestia" pojawiła się na oficjalnej premierze filmu w Chinach. Impreza odbyła się w Szanghaju, w tamtejszym Disneylandzie. Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni ozdabianej kryształkami, do której dołączona była peleryna w tym samym stylu. To zrobiony na zamówienie model od Elie Saab

Suknia została zrobiona zgodnie z wytycznymi gwiazdy. Emma Watson dba o to, by wszystkie suknie, które zakłada podczas trasy promocyjnej, wykonane były z troską o środowisko. Materiały, z których uszyta była ta kreacja to resztki pozostałe z poprzedniej kolekcji Elie Saab Haute Couture. Do jej uszycia wykorzystano 15 metrów tiulu. Tkanina zyskała kryształowy połysk dzięki haftom wykonanym jedwabną, srebrną nicią. Poza tym ozdobiono go cekinami, koralikami i kamieniami. Na początku imprezy Emma Watson miała na sobie także pelerynę, tworzącą czterometrowy tren. 

Szczegóły na temat ekologicznych stylizacji i makijaży Emmy Watson dostępne są na Instagramie, na profiu @the_press_tour. To specjalny fanpage założony po to, by zbierać w jednym miejscu wszystkie stylizacje aktorki i propagować ekologiczne podejście do mody i życia.