Polska scena jest coraz bardziej atrakcyjna dla wszelkiej maści zagranicznych artystów. W tym roku zawitają do nas tacy artyści jak Shawn Mendes czy grupa Maroon 5, a za nami koncerty takich gwiazd jak choćby Kendrick Lamar, Sam Smith czy Bruno Mars.

Pink zagra w Polsce! Artystka odwiedzi nasz kraj w ramach trasy promującej ostatnią płytę

Enrique Iglesias w Polsce - znamy datę i miejsce koncertu i wiemy gdzie kupić bilety

Jak się okazuje do tej listy dołącza kolejna osobowość Enrique Iglesias zawita do Polski 7 maja 2019 i da występ na krakowskiej scenie Tauron Areny. Nie jest chyba zaskoczeniem, że ta informacja poniosła się echem w błyskawicznym tempie i  wzbudziła ogromne zainteresowanie jego fanów. Póki co chęć udziału zadeklarowało 8,5 osób, a oficjalna sprzedaż biletów rusza już dziś. Jeśli chcecie zobaczyć latynoskiego gwiazdora, który ma na koncie takie hity jak Bailamos, Rhythm Divine czy Be With You na żywo, warto skusić się na bilet już teraz (kupicie je tutaj). Ku przestrodze: koncert w Kijowie wyprzedał się na pniu mimo iż pula biletów obejmowała aż 75 tysięcy sztuk!

Największe hity Enrique Iglesiasa

43- letni dziś syn Julio Iglesiasa cieszy się statusem gwiazdy popu od ponad 2 dekad. Już jako 21-latek zaliczany był do najbardziej wpływowych artystów. Do dziś niewielu twórców może się pochwalić tyloma hitami, które mimo upływu czasu i całkiem sporej konkurencji w swoim gatunku nie spadają ze szczytu list przebojów. Duele El Corazon, Subeme La Radio, El Baño, Move To Miami czy najnowszy I Don’t Dance (Without You) to samograje, które zapewniają mu stałe miejsce w czołówce twórców komercyjnego popu.

Co więcej, upływ czasu wyraźnie mu sprzyja, a grono rozkochanych fanek (i to w każdy m wieku) niezmiennie się powiększa. Planujecie zobaczyć Enrique Iglesiasa po raz kolejny na żywo na koncercie w Polsce?

Shawn Mendes zagra po raz pierwszy w Polsce!

 

Zobacz także: