Rok 2019 pod względem koncertów zapowiada się naprawdę interesująco. Dotychczasowe gwiazdy Open'er Festival 2019 na czele z Travisem Scottem, a także pozostali artyści w tym Maroon 5 i Shawn Mendes, którzy zagrają w naszym kraju w różnych miastach podnieśli poprzeczkę bardzo wysoko. Okazało się, że już niedługo odbędzie się również koncert królowej soulu, która zdążyła zapisać się w historii, wyznaczając nowy kierunek muzyczny określany neo soulem. Erykah Badu, autorka takich hitów jak: Love Of My Life (An Ode To Hip Hop), On & On czy Next Lifetime, wraca do Polski po kilku latach i pojawi się na jednym z jazzowych festiwali!

Open’er Festival 2019 - znamy kolejnych wykonawców >>>

Erykah Badu zagra w Polsce na festiwalu Szczecin Jazz 2019

O tym, że Erykah Badu wystąpi w Polsce poinformował pomysłodawca i organizator festiwalu Szczecin Jazz, Sylwester Ostrowski. Charyzmatyczna wokalistka z pogranicza soulu i hip hopu wystąpi w ramach wydarzenia już w marcu tego roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale bilety na jej koncert pojawią się w sprzedaży 21 stycznia, wtedy też organizatorzy zdradzą więcej szczegółów. Już teraz możecie jednak kupić wejściówki na inny występ w ramach tego samego eventu. 18 marca na scenie zagra amerykański saksofonista jazzowy Kenny Garrett. Festiwal odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie i potrwa od 16 do 26 marca.

Ostatni raz Erykah Badu zagrała w naszym kraju 7 lat temu. W sumie artystka odwiedziła Polskę 4 razy, a koncert na Szczecin Jazz będzie jej jedynym występem w Europie w 2019 roku. Wybierzecie się?