Największą z nich była z pewnością nagroda dla Caitlyn Jenner. Jej kariera sportowa zakończyła się już wiele lat temu, jeszcze kiedy Caitlyn była Brucem Jennerem, ale statuetka, którą otrzymała nie jest związana z osiągnięciami sportowymi. To nagroda im. Arthura Ashe, przyznawana za szczególną odwagę w sporcie i poza jego granicami.

W związku z nagrodą dla Caitlyn, na gali pojawiły się także jej córki - Kendal i Kylie Jenner. Obie siostry wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Kylie wybrała złotą, zabudowaną suknię z długim trenem i długimi rękawami. Ta pokryta cekinami kreacja to projekt Shady'ego Zeineldine'a. Jej starsza siostra, 19-letnia modelka Kendall zdecydowała się na odsłaniającą więcej ciała, czarną suknię z prześwitującymi panelami z szyfonu. To projekt Alexandre Vauthier Couture, połączony ze szpilkami Stuart Weitzman.

Warto jednak zwrócić też uwagę na stylizację samej Caitlyn. To pierwszy raz, kiedy oficjalnie pojawiła się na czerwonym dywanie. Wybrała białą suknię z Atelier Versace, w której wyglądała naprawdę zjawiskowo. Do kreacji dopasowała szpilki Stuart Weitzman i delikatną, luksusową biżuterię. Za stylizację pochwaliła ją na swoim Instagramie sama Donatella Versace.

Czerwony dywan nie należał jednak tego wieczoru tylko do klanu Jenner-Kardashian. Naszą uwagę zwróciła też Britney Spears, która wystąpiła w krótkiej, ozdobionej kryształkami i frędzlami sukience z kolekcji Davidson Zanine. To młoda marka, która powstała w 2012 roku i słynie z ręcznie przygotowywanych projektów haute couture wysadzanych kryształkami Swarovskiego. Britney dodała do tej sukienki wysokie szpilki Le Silla.

Ogromne wrażenie zrobiła na nas klasyczna, ale wyróżniająca się kreacja Rachel McAdams. Aktorka pojawiła się na imprezie w towarzystwie przystojnego Jake'a Gyllenhaala w czerwonym garniturze od Cristiano Burani z jesiennej kolekcji na 2015 rok. Głęboki dekolt i zaczesane do tyłu włosy sprawiły, że wyglądała bardzo seksownie. Efekt dodatkowo podbiły czarno-czerwone szpilki Christian Luboutin - to model Pigalle Follies.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy popierają Caitlyn Jenner na Instagramie i Twitterze

ZOBACZ TEŻ: Kendall i Kylie Jenner dla Topshop

ZOBACZ TEŻ: Kendall Jenner topless w kampanii Clavin Klein