Advertisement

Kobiety na całym świecie pokochały go za długotrwałość i mocne krycie, które nie tworzy efektu maski, ale daje naturalny efekt perfekcyjnej cery. Estée Lauder Double Wear sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas ważnych imprez, ponieważ jesteśmy w stanie stopniować krycie. Jak dobrać idealny odcień, w jaki sposób najlepiej go nakładać i dlaczego jego formuła jest najlepsza dla naszej cery? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielił Paweł Borkowski, główny makijażysta marki. Oto wszystko, co powinnyście wiedzieć o produkcie Estée Lauder Double Wear.

Przewodnik po odcieniach Estée Lauder Double Wear – jak najprościej dobrać kolor podkładu?

W przypadku podkładu Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup sprawa jest prosta, ponieważ produkt dysponuje szeroką gamą kolorystyczną. Podstawową rzeczą, o której musicie pamiętać, to dopasowanie odcienia podkładu do koloru szyi. Aby wybrać ten idealny, nałóżcie najbardziej zbliżone na linii żuchwy. Wtedy nie będziecie miały wątpliwości, który pasuje najlepiej.

Linia Double Wear posiada dodatkowo 3 różne tonacje, które są specjalnie oznakowane: Wwarm (ciepła), Ccold (zimna), Nneutral (neutralna). Dodatkowo podkłady posiadają zróżnicowaną mieszankę poszczególnych tonacji. Aby dobrać idealny kolor zawsze namawiam klientki, aby odwiedziły specjalistę naszej marki lub przeszkoloną z makijażu osobę w perfumerii, która profesjonalnie dobierze odcień, dodatkowo w salonach Estée Lauder (Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław) istnieje możliwość wykonania usługi cyfrowego doboru idealnego odcienia podkładu Double Wear poprzez skan skóry aparatem Color Imatch,

radzi Paweł Borkowski.

Czytelniczki GLAMOUR.PL testują: Estèe Lauder Double Wear Water Fresh Makeup >>>

Jaką techniką najlepiej nakładać Estée Lauder Double Wear?

Wszystko zależy od tego, jakiego oczekujecie efektu. Jednak rekomendowanym sposobem, który sprawdzi się najlepiej przy podkładzie Double Wear jest aplikacja pędzlem, a następnie dokładne wtopienie produktu wilgotną gąbką. To sprawdzona metoda makijażysty Estée Lauder:

Dzięki gąbce możemy stopniować poziom krycia. Jednocześnie, już po wymodelowaniu wszystkimi produktami, możemy raz jeszcze tą samą gąbką lekko wtopić wszystkie produkty w skórę delikatnie „tapując” po całej twarzy.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego podkładu?

Przede wszystkim, należy wsłuchać się w potrzeby skóry i zacząć od pielęgnacji, czyli najlepszego dla naszej cery kremu na dzień. To, na co zwrócił uwagę Paweł Borkowski jest formuła podkładu:

Zobacz także:

Konsystencja powinna być bardziej gęsta i kryjąca. Zrezygnujmy z lekkich kremów BB. Cera potrzebuje ochrony, a skóra kobiety jest delikatna i narażona na negatywne czynniki zewnętrzne.

Istnieje jeszcze jedna ważną rzecz, dla której warto sięgnąć po skondensowany produkt. Skóra po lecie jest zazwyczaj w kiepskiej kondycji, głównie ze względu na przebarwienia. W celu wyrównania kolorytu, należy wybierać podkłady o kryjącej, ale nie obciążającej formule. Z tym zadaniem świetnie poradzi sobie kultowy Estée Lauder Double Wear.

Podkład Double Wear Stay-In-Place Makeup 10 jest dostępny w perfumeriach Douglas i na Douglas.pl.