Jednym z najbardziej komentowanych i najlepiej oglądanych seriali tego roku jest Euforia, którą wyprodukował m.in. Drake. Obraz w reżyserii Sama Levinsona zachwycił krytyków i widzów kilkoma aspektami. W oczy rzucają się efekty wizualne i nietuzinkowe zdjęcia oraz montaż, a także doskonała ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się m.in. utwory brytyjskiego artysty Labrinth. Największe wrażenie zrobili jednak bohaterowie, w których wcielają się znakomici, młodzi aktorzy na czele z: Zendayą, transpłciową modelką Hunter Schafer, Jacobem Elordi, Alexą Demi i Barbie Ferreirą. Euforia podejmuje trudne tematy, które w popkulturze są często trywializowane. Produkcja HBO podeszła jednak do tematy w rzetelny sposób, nie upraszczając i nie bojąc się takich kwestii jak molestowanie, uzależnienie od narkotyków, przemoc i choroby psychiczne. Kontrowersyjny temat, w którym nie brakuje odważnych scen, ale w którym jednocześnie wszystko tworzy spójną całość. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że powstanie kontynuacja serialu, a teraz HBO ujawnił datę premiery Euforii 2.

„Motyw” - nowy serial z gwiazdorską obsadą. Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska opowiadają nam o produkcji >>>

„Euforia” 2 – HBO ujawniło datę premiery kolejnego sezonu

Szczegóły dotyczące fabuły 2. sezonu Euforii nie są znane. Jesteśmy jednak pewni, że w nowych odcinkach poznamy losy głównych, dobrze znanym widzom bohaterów. Główna rola Rue Bennett, którą odtwórczynią jest Zendaya, pod koniec 1. sezonu wróciła do zażywania narkotyków z powodu osobistych problemów, których nie będziemy Wam zdradzać, bo prawdopodobnie nie wszyscy obejrzeli Euforię. Gorąco polecamy jak najszybciej nadrobić zaległości. Macie na to czas do przyszłego roku, ponieważ HBO ogłosił, że premiera 2. sezonu serialu odbędzie się w 2020 roku. Niestety nie znamy dokładnej daty, ale pierwsze odcinki miały premierę latem, dlatego podejrzewamy, że w przypadku 2. sezonu Euforii może być podobnie.