42-letnia Eva Mendes i młodszy od niej o 7 lat Ryan Gosling doczekali się drugiego dziecka. Podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, parze udało się przez długi czas utrzymać informację o niej w tajemnicy. Teraz, gdy córka jest już na świecie, para podzieliła się nowiną z mediami.

Wygląda na to, że wkrótce powitamy na świecie więcej "gwiazdorskich" dzieci. Tego samego dnia, gdy pojawiła się informacja o ciąży Evy Mendes, dowiedzieliśmy się także, że swojego drugiego dziecka spodziewają się także Blake Lively i Ryan Reynolds. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj >>>  Niedawno informację o swojej pierwszej ciąży przekazała też aktorka Ellie Kemper - gwiazda serialu "Unbreakable Kimmy Schmidt" oraz takich filmów jak "Druhny" i "Sekstaśma".

Kolejne dziecko pojawi się także w rodzinie Megan Fox - aktorka potwierdziła, że jest w trzeciej ciąży ze swoim partnerem Brianem Austinem Greenem, z którym ma już dwoje dzieci. Niektóre gwiazdy nie kryją się z informacją o ciąży - aktorka Olivia Wild, która także zostanie mamą po raz drugi, umieściła na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. 

Wszystkim przyszłym mamom gratulujemy i czekamy na szczęśliwe rozwiązania!