W 2017 roku z zaskoczeniem pisałyśmy o tym, że Ewa Farna wyszła za mąż. Piosenkarka od ponad 7 lat jest związana z Martinem Chobotem, gitarzystą ze swojego zespołu, z którym z kolei współpracuje już 12 lat. Tą wiadomością wokalistka podzieliła się dopiero po fakcie. I tak samo zrobiła informując fanów o zbliżających się narodzinach dziecka. Ewa Farna jest bowiem w zaawansowanej ciąży. Co więcej, Ewa postanowiła podzielić się tą wyjątkową informacją w bardzo oryginalny sposób. Wokalistka opublikowała piosenkę Ta o nás, w której śpiewa razem z mężem. A teledysk jest montażem urywków filmów z ich archiwum. Możemy w nim zobaczyć, jak para wyglądała w dzieciństwie, ich wspólne koncerty oraz występy piosenkarki w telewizji, a także fragmenty ze ślubu i nagrania z tropikalnej plaży, na której widać ciążowy brzuszek Farny. Co prawda piosenka jest po czesku, jednak refren został zaśpiewany w dwóch językach, Ponieważ jak sama artystka zaznacza - miłość jej i jej męża jest polsko-czeska.

Ewa Farna jest w ciąży - znamy płeć dziecka

Ewa Farna na swoim Instagramie napisała, że piosenka i teledysk nigdy nie miały się pojawić w sieci. Utwór został wykonany na ich ślubie i dopiero teraz ujrzał światło dzienne, ponieważ:

Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne - mówi Farna.

Krótko po tym wpisie i opublikowaniu teledysku do piosenki Ta o nás piosenkarka po raz drugi zabrała głos w sprawie ciąży. Ewa Farna podziękowała fanom za pozytywny odbiór utworu i liczne gratulacje, które dostała. Artystka napisała również, że ma świadomość, że teraz pojawi się wiele spekulacji dotyczących ciąży, dlatego by uprzedzić wszystkie nieprawdziwe informacje ogłosiła, że spodziewa się syna.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na pierwsze szczegóły dotyczące maleństwa. 

Joanna Kulig została mamą. Wiemy, jakie imię wybrała dla swojego dziecka! >>>