Niedawno Ewa Farna podzieliła się ze swoimi fanami i fankami na Instagramie dwiema wspaniałymi nowinami. Piosenkarka pokazała na fotografii opublikowanej w mediach społecznościowych swoją nową płytę. Większą uwagę od nowego krążka przyciągało jednak tło, którym był ciążowy brzuch wokalistki. W ten sposób wszyscy dowiedzieli się, że Ewa Farna jest w ciąży.

„Jedno dziecko w postaci płyty, a drugie nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa” – podsumowała tę kompozycję Ewa Farna.

Wtedy zobaczyliśmy tylko kadr ciążowego brzuszka. Teraz nadarzyła się okazja, żeby zobaczyć znacznie więcej. Pretekstem stało się pierwsze oficjalne wystąpienie. Gwiazda pojawiła się na gali wręczenia Złotych Słowików, które są czeską nagrodą przyznawaną artystom z branży muzycznej.

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem

Ewa Farna była nie tylko jedną z osób zaproszonych na czeską galę, ale również laureatką Złotego Słowika dla najlepszej czeskiej wokalistki. Gwiazda odebrała statuetkę i zaśpiewała utwór „Ciało”. Piosenkarka na tę okazję wybrała ciekawy pomarańczowo-brązowy kombinezon, który pięknie podkreślił jej już wyraźnie zaokrąglony brzuch. Pomimo że ciąża jest już mocno widoczna, to na razie druga okazja, która skłoniła gwiazdę do podzielenia się informacją na jej temat. Pojedyncze zdjęcia pokazują, że Ewa Farna nadal zamierza strzec swojej prywatności i zachowywać szczegóły z życia prywatnego dla najbliższych jej osób.

Gwiazda już niejednokrotnie udowodniła, że wychodzi jej to świetnie. Potrafiła utrzymać w tajemnicy przed mediami swój ślub z Martinem Chobotem, który jest członkiem jej zespołu. W mediach społecznościowych nie dzieli się też życiem swojego pierwszego dziecka. Syn piosenkarki pojawił się na zamieszczanych przez nią zdjęciach tylko kilkukrotnie. Czy to się zmieni, kiedy Artur zostanie starszym bratem. Nie liczylibyśmy na to. Fani i fanki na razie mocno korzystają z okazji, którą dała im ulubiona wokalistka. Pierwsze takie zdjęcia Ewy Farny spotkały się z licznymi komentarzami. Obserwatorzy i obserwatorki zasypują ją gratulacjami oraz komplementami dotyczącymi nie tylko sukcesu zawodowego, ale przede wszystkim jej drugiej ciąży.