Ewa Farna dała się poznać polskiej publiczności jako utalentowana wokalistka i autorka piosenek, a także charyzmatyczna osobowość sceniczna. 26-letnia artystka o polsko-czeskich korzeniach zadebiutowała na rynku muzycznym, mając zaledwie kilkanaście lat. Ewa odniosła sukces zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Od najmłodszych lat tworzy i koncertuje. Mimo dużej sławy, Farna jest jedną z najmilszych i najnormalniejszych gwiazd w show-biznesie. Niedawno urodziła swojego pierwszego synka Artura. Ojcem dziecka jest mąż artystki, Martin Chrobot. Para pobrała się 2 lata temu i bardzo chroni swoją prywatność. Okazuje się, że Ewa Farna – zanim została mamą – wzięła udział w bardzo interesującym projekcie i zagrała rolę w czeskim filmie! Jak wokalistka poradziła sobie z nowym wyzwaniem?

Ewa Farna zdradziła, jak poznała swojego męża. I pokazała urocze zdjęcie! >>>

Ewa Farna zagrała w czeskim filmie Uzly a pomeranče

Ewa Farna poinformowała na Instagramie swoich fanów o zaskakującym wyzwaniu, z którym przyszło jej się zmierzyć. Wokalistka spróbowała swoich sił jako aktorka i wystąpiła w czeskim filmie Uzly a pomeranče, który powstał na podstawie książki autorstwa Ivy Procházkovej o tym samym tytule. Artystka wcieliła się w nim w drugoplanową postać listonoszki Marty. Dramat obyczajowy w reżyserii Ivana Pokornego opowiada historię dorastania i związanych z tym trudności. Główny bohater Derek (Tomáš Dalecký) mieszka w wiosce w Górach Łużyckich z ojcem i młodszą siostrą. Po śmierci matki, jego tata jest pogrążony w żałobie, natomiast on zakochuje się w swojej przyjaciółce Hannie (Emilie Neumeister).

Fani w komentarzach zareagowali bardzo entuzjastycznie na informacje o czeskim filmie, w którym Ewa Farna zagrała drugoplanową rolę. Wiele z nich przewiduje, że to początek kariery aktorskiej piosenkarki i już wkrótce może spodziewać się angażu w polskiej produkcji. Niestety, jak przyznała sama artystka, istnieje małe prawdopodobieństwo, że Uzly a pomeranče trafi do polskich film. W galerii powyżej znajdziecie zwiastun oraz oficjalny plakat filmu z Ewą Farną.