Przyznajemy się, że ze wszystkich rozstań wśród gwiazd, jakie miały miejsce w ostatnim czasie, rozpad małżeństwa Ewana McGregora i Eve Mavrakis mocno nami wstrząsnął. Przede wszystkim dlatego, że aktor postanowił zostawić matkę jego czterech czterech córek po 22 latach dla znacznie młodszej koleżanki po fachu. A dokładnie Mary Elizabeth Winstead, z którą poznał się na planie trzeciego sezonu serialu Fargo. Doszło nawet do tego, że McGregor wygłosił jedną z najdziwniejszych przemów w historii Złotych Globów, w której podziękował zarówno swojej żonie, jak i nowej partnerce. 

ZOBACZ TAKŻE: Lorde i były chłopak Leny Dunham są razem?! Jest komentarz piosenkarki!

Teraz okazuje się, że szczęście 46-letniego McGregora i młodszej o 13 lat aktorki nie trwało długo. Zagraniczne media rozpisują się o kryzysie w ich związku, a także o tym, że 33-letnia Winstead zostawiła nowego chłopaka. Podobno nie do końca radziła sobie z komentarzami, że była główną przyczyną rozpadu wieloletniego małżeństwa McGregora, a jak wiadomo, nieszczególnie pochlebne opinie, nie wpływają dobrze na rozwój kariery. 

Co prawda żadne z zainteresowanych nie odniosło się jeszcze do tych rewelacji, ale jeśli to prawda, nie jesteśmy zaskoczeni. Poza tym wierzymy, że karma wraca. A Wy? 

ZOBACZ TAKŻE: Naomi Watts spotyka się z kolegą z planu! Para po raz pierwszy pojawiła się publicznie