Ewan McGregor właśnie został ojcem! To prawdziwa niespodzianka, bo nikt nie wiedział, że jego partnerka, również aktorka – Mary Elizabeth Winstead – była w ciąży. Przez 9 miesięcy parze udało się utrzymać to w tajemnicy. To pierwsze wspólne dziecko gwiazdorskiej pary. Jakiej jest płci? Mary Elizabeth Winstead urodziła chłopca! Maluch jest pierwszym dzieckiem Mary Winstead, ale piątym dzieckiem Ewana McGregora. Jest to jednak pierwszy chłopiec w rodzinie. Aktor ma już cztery córki z małżeństwa z Eve Mavrakis, które rozpadło się w 2018 roku po prawie 23 latach. Najstarsza córka McGregora – Clara ma 25 lat, a jej młodsze siostry – Jamyan, Esther Anouk mają odpowiednio: 20, 19 i 10. 

O tym, że Ewan McGregor został ojcem poinformowała jego córka z poprzedniego małżeństwa!

I to właśnie jedna z nich – Clara – poinformowała o tym, że jej tata po raz kolejny został ojcem. O tym, że Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead zostali rodzicami najstarsza córka aktor poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama. A to oznacza, że zamieściła także zdjęcie – pierwsze zdjęcie maluszka! I uwaga – widać na nim buzię dziecka, co nie jest wcale takie oczywiste, biorąc pod uwagę, jakie fotki dzieci w ostatnim czasie publikują gwiazdy. Można pokusić się o teorię, że chłopiec nawet się na nim uśmiecha. Najlepiej zresztą zobaczcie sami. 

„Witaj na świecie mały braciszku. Gratulacje Tato i Mary  – to najlepszy prezent” – Clara McGregor napisała pod zdjęciem, na którym wygląda na szczerze wzruszoną. My także dołączamy do gratulacji! I chyba nie tylko by, bo zdjęcie, choć opublikowane zaledwie przed kilkoma godzinami już zdążyło polubić ponad 12 tysięcy osób. 

Ewan Mc Gregor i Mary Elizabeth Winstead – historia związku

Dodamy tylko, że Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead są parą od 2017 roku po tym, jak poznali się na planie 3. sezonu serialu kryminalnego „Fargo” wyprodukowanego przez wytwórnię FX. To właśnie dla Mary Evan McGregor zostawił swoją żonę. Ich związek nie jest sformalizowany. Jakiś czas temu pojawiły się także głosy, że związek przeżywa kryzys. Najwyraźniej problemy były przejściowe. Teraz Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead doczekali się swojego pierwszego dziecka. Imię nie jest jeszcze znane, ale trzymamy rękę na pulsie.