Na pewno białym, czarnym i… to tyle? No właśnie, większość kabli, ładowarek czy słuchawek występuje tylko w tych dwóch, podstawowych kolorach. A co jeśli znudziły ci się takie monochromatyczne dodatki? Przecież akcesoria GSM nie muszą być nudne! Wielobarwne akcesoria GSM to domena polskiej firmy eXc, która oferuje swoje produkty w kilkunastu pięknych, a czasami nawet szalonych kolorach!

Zanurz się w dźwięku

Z myślą o kobietach, które cenią oryginalny styl i „życie bez kabli” powstały słuchawki bezprzewodowe eXc COOL. Dzięki swojej minimalistycznej formie i bogatej palecie barw, szybko poszerzają grono swoich zwolenników. Użytkownicy docenią je także za neutralne brzmienie i lekko podkreślony bas, które płynie z 13 mm driverów o mocy 0.5W każdy.
Słuchawki douszne eXc COOL współgrają z systemami iOS i Android oraz radzą sobie z obsługą Siri i Asystenta Google. Ich obsługa jest intuicyjnie prosta. Z poziomu słuchawek można dotykowo sterować głośnością, odtwarzaczem muzyki oraz połączeniami telefonicznymi.

 

Do zadań specjalnych

Kolorowe kable eXc stanowią oryginalny sposób, aby podkreślić swoją indywidualność i wyrazić swój styl. Teraz mamy ich ogromny wybór – ponad 20 kolorów! Są one dostępne w 4 długościach i w 5 typach (USB-A do USB-C, USB-A do USB lightning, USB-A do micro USB, USB-C do USB-C, USB-C do USB lightning). eXc oferuje przewody wykończone gładkim poliuretanem, np. eXc WHIPPY Pro lub nylonowym oplotem, jak eXc IMMORTAL, czy model eXc BRAID. Kolorowe kable są niezwykle wydajne, np. wariant USB-C do USB-C poradzi sobie z mocą aż 100W – można go używać nawet do zasilenia laptopa!

Powerbank na spadek energii


eXc CARRY o pojemności 5000 mAh pozwoli na pełne naładowanie smartfona. Powerbank bez trudu zmieści się do damskiej torebki lub kieszeni. Ponadto dostępny jest w 3 kolorach: różowym, granatowym i tradycyjnym czarnym.

Produkty eXc można kupić w sklepie internetowym, na większości stacji benzynowych oraz w supermarketach na terenie całej Polski.
 

Zobacz także: