Chiara Ferragni zaprojektowała kostiumy do spektaklu Intimissimi On Ice A Legend of Beauty. Zdjęcia z tego magicznego wieczoru, w którym mieliśmy okazje uczestniczyć, możecie zobaczyć tutaj. >>> Blogerka po raz pierwszy wcieliła się w rolę kostiumografki. Z tej okazji zadaliśmy jej kilka pytań!

Jak wyglądał proces projektowania kostiumów na show Intimissimi On Ice?

Praca nad kostiumami trwała pół roku. W proces tworzenia byłam zaangażowana od samego początku. Wspólnie z teamem zdecydowaliśmy, że będą to ubrania jednocześnie bardzo kobiece, ale też pokazujące siłę.

Jaka bielizna daje kobietom poczucie siły?

To zależy. Uważam, że to bardzo indywidualna kwestia. Niektóre kobiety czując się seksownie, jednocześnie mają poczucie siły. Z kolei inne mają więcej pewności, gdy są ubrane casualowo.

Z którego kostiumu jesteś najbardziej dumna?

Uwielbiam strój greckiej bogini Iris, to zdecydowanie mój ulubiony kostium. Ale cały ten projekt tworzenia kostiumów na Intimissimi On Ice jest dla mnie tak wyjątkowy, że tak naprawdę mam sentyment do wszystkich.

Chiara Ferragni w ciąży. >>>

Czy masz ulubione mitologiczne symbole, które pojawiają się w modzie?

Coś, co bardzo przypomina mi mitologiczny klimat, to kolekcje Versace. W każdej z nich można odnaleźć elementy np. armii, która bardzo kojarzy się z mitologią.

Który z kostiumów założyłabyś na ulicę i z czym byś go połączyła?

Wiele z nich można by założyć na co dzień, należałoby je tylko odpowiednio zestawić z pozostałymi częściami garderoby. Bardzo podoba mi się czerwony kostium Kirke, który zdecydowanie ubrałabym na co dzień.