Marzysz o tym, aby wybrać się na koncert Adele? Lepiej przygotuj się na naprawdę spory wydatek. Autorka hitu „Easy On Me” zapowiedziała, że z powodu pandemii koronawirusa nie ma zamiaru ruszać w światową trasę koncertową. Każdy, kto pragnie posłuchać gwiazdy na żywo, musi więc poważnie rozważyć wycieczkę do Las Vegas. W styczniu 2022 roku gwiazda rozpoczyna tam swoją rezydenturę o nazwie „Weekends with Adele”. Jak można się było domyślać, zainteresowanie występami jest gigantyczne. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że ceny biletów osiągną tak astronomiczne kwoty.

Koncerty Adele nie dla wszystkich

Bilety na wszystkie dwadzieścia koncertów Adele w ramach jej rezydentury w superluksusowym hotelu i kasynie Caesars Palace rozeszły się w mgnieniu oka. Jak to jednak często bywa w takich przypadkach, wejściówki szybko trafiły na strony internetowe zajmujące się odsprzedażą biletów. Ceny rozpoczynają się na ten moment w okolicach 1200 dolarów, czyli około 4900 złotych. Za najlepsze miejsca zapłacić trzeba jednak o wiele, wiele więcej, bo nawet kilkanaście tysięcy dolarów.

Rekordowa cena pada w noc otwarcia. Bilet w sektorze znajdującym się najbliżej sceny na koncert zaplanowany na 21 stycznia można nabyć aktualnie za, bagatela, 35 000 dolarów, czyli ponad 143 tysiące złotych.

Fani Adele wściekli przez ceny biletów na koncerty w Vegas

Miłośnicy twórczości Adele, którym nie udało się kupić biletów podczas regularnej sprzedaży, nie kryją swojego rozgoryczenia.

Ona oszalała z cenami tych biletów

Wygląda na to, że to my płacimy alimenty jej mężowi

Inni fani przypominają, że tak wygórowane ceny biletów na koncert Adele w Vegas na stronach typu StubHub czy Viagogo nie zależą od samej artystki.

Chciałbym tylko wszystkim dać znać, że to nie jest wina Adele. To ludzie, którzy kupili bilety w cenie od 300 do 2700 dolarów, a teraz odsprzedają je dziesięciokrotnie drożej - czytamy.

Poza show w The Colosseum w słynnym Caesars Palace Adele ma także w planach dwa plenerowe koncerty w londyńskim Hyde Parku. Zaplanowane na 1 i 2 lipca występy także są jednak wyprzedane do ostatniego miejsca.

Warto dodać, że wstęp na koncerty Adele mają wyłącznie osoby w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19.

Zobacz także: