Świeca, która pachnie jak Harry Styles? Wiemy, gdzie ją kupić!

A właściwie, gdzie można było ją kupić, bo gdy wyszło na jaw, że świeca pachnie jak muzyk, wyprzedała się co do sztuki (spokojnie, na pewno jeszcze powróci). Ale od początku...

Najpiękniejsze świece zapachowe i dyfuzory, które kupicie online. Dodadzą niezwykłego klimatu waszym wnętrzom >>>

Fani Harry'ego Stylesa wpadli w zakupowy szał, po tym jak na platformie sprzedażowej Target.com odkryli świecę zapachową, która pachnie dokładnie jak ich idol. Sojowa świeca Cashmere Vanilla pachnie bowiem nie tylko wanilią, ale i tonkowcem wonnym i drzewem cedrowym, czyli dokładnie tak jak woda perfumowana Toma Forda „Tobacco Vanille”, czyli zapach, którego Harry Styles używa regularnie. I, jak pewnie się domyślacie, kosztuje znacznie mniej niż perfumy. Za świecę zapłacić trzeba niecałe 10 dolarów (dokładnie 9,99), a palić się może przez 33 godziny! Sprawiając, że cały dom nie tylko pięknie pachnie, ale i stylowo wygląda – zapach drzemie w eleganckim szklanym opakowaniu – z pokrywką, dzięki której świeca nie kurzy się, kiedy robimy sobie od niej przerwę. „Kupiłam to tylko dlatego, że pachnie jak Harry Styles”, „Pachnie dokładnie jak on, 100% rekomendacji” – piszą w komentarzach zachwyceni klienci. A my zazdrościmy im, że świecę udało im się zdobyć. I wpisujemy się na listę oczekujących! Bo to, że produkt jeszcze wróci do sprzedaży, jest tylko kwestią czasu.

Podobnie było przecież ze świecą „Pachnie jak moja wagina”, którą w swoim sklepie Goop.com oferowała Gwyneth Paltrow. Kontrowersyjny produkt, choć znacznie droższy, także zniknął w mgnieniu oka. A następnie powrócił – właśnie z uwagi na popyt, który przerósł najśmielsze oczekiwania. Tym razem powinno być podobnie, czyż nie?