Fergie i Josh Duhamel, to jedna z tych par, której rozstanie złamało nam serce. We wrześniu zeszłego roku wokalistka i aktor ogłosili separację po 8 latach małżeństwa. Co nie tylko dla nas było na pewno zaskakujące, gdyż wydawało się, ze ta dwójka wyjątkowo do siebie pasuje. Para poznała się w 2004 roku, przy okazji nagrań zespołu Black Eyed Peas do telewizyjnego show Las Vegas. Zaręczyli się w 2007 roku, a 2 lata później byli już po ślubie. W sierpniu 2013 roku na świat przyszedł ich pierwszy i póki co jedyny potomek, synek Axl Jack. Kiedy w zeszłym roku Josh i Fergie przestali pokazywać się razem publicznie, zaczęto podejrzewać, że coś może być nie tak. I niestety  niedługo później oboje za pomocą Instagrama postanowili nas poinformować o rozstaniu.

Z pełnym szacunkiem i miłością na początku tego roku zdecydowaliśmy się na separację. Przed podzieleniem się tą informacją ze światem, chcieliśmy dać naszej rodzinie czas na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji. Jesteśmy i zawsze będziemy jednogłośni, aby wspierać siebie nawzajem.

Fergie i Josh Duhamel wrócili do siebie?

Na rewelacje, że oboje mają już kogoś nowego na oku, a zwłaszcza Josh, nie trzeba było długo czekać. Jednak do tej pory żadne z nich nie pojawiło się oficjalnie w towarzystwie nowego obiektu westchnień. Nic więc dziwnego, że zaczęto się zastanawiać, czy ta dwójka może ciągle czuje coś do siebie i wcale nie ma ochoty na nowe związki. Magazyn OK! ma na to nawet dowody w postaci wypowiedzi osoby pochodzącej z bliskiego grona znajomych aktora i wokalistki. Informator twierdzi, że Josh i Fergie zdali sobie sprawę z tego, że są sobie przeznaczeni i nie mogą bez siebie żyć. Kluczowa  była tutaj ponoć rola ich pięcioletniego synka. Podobno para chce też uczcić wielki powrót i ma zamiar odnowić przysięgę małżeńską. Co więcej, Josha i Fergie uchwycono w połowie listopada w Los Angeles w objęciach. Co jednak zdaniem innego plotkarskiego portalu Gossip Cop, nie jest żadnym argumentem, że między tą dwójką aktualnie dzieje się coś poważnego. I że to raczej normalne, kiedy byli kochankowie, małżonkowie i rodzice, spotykają się i wymieniają czułości bez powodu. Cóż, trudno się z tym nie zgodzić. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podsumować te doniesienia następującymi słowami: pożyjemy, zobaczymy! 

Camila Mendes i Charles Melton z „Riverdale” po raz pierwszy oficjalnie razem! >>>