Za nami pierwsza edycja Fest Festival 2019, który odbył się w miniony weekend w Chorzowie na terenie malowniczego Parku Śląsku. Na wydarzeniu wystąpiły gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny. Pod względem muzycznym to była impreza, na której każdy mógł znaleźć coś dla siebie: od hip hopu na czele ze Schoolboy’em Q, Jadenem Smithem ,Otsochodzi i Sokołem, przez popowe klimaty (Paweł Domagała, Natalia Szroeder, Smolasty), elektroniczne beaty (Disclosure, Lost Frequencies, Alan Walker) po bardziej alternatywną muzykę jak np, JMSN, Meute i Sevdaliza. W Parku Śląskim spotkaliśmy również świetnie ubranych festiwalowiczów, czyli Was! W galerii znajdziecie zdjęcia najlepszych stylizacji z Fest Festivalu 2019.

Fest Festival 2019: Otsochodzi, Alan Walker, Schoolboy Q, Lost Frequencies i wielu innych na pierwszym dniu festiwalu>>>

Fest Festival 2019: moda uliczna. Oto najlepsze stylizacje

Jakie trendy panowały na tegorocznym Fest Festivalu? W Parku Śląskim spotkaliśmy wielu festiwalowiczów w kolorowych, odważnych stylizacjach. Królowały nonszalanckie, oversize’owe bluzy i t-shirty, które dziewczyny nosiły jako sukienki do koronkowych rajstop i ciężkich butów. Czasami zastępowały je letnie, zwiewne sukienki w soczystych, mocnych kolorach. Wiele dziewczyn zdecydowało się na stylizacje w rustykalnym klimacie. Frędzle, kowbojki, kapelusze i plecione tkaniny zdecydowanie dodały charakteru outfitom. Co ciekawe, niektóre festiwalowiczki połączyły romantyczny styl z bardziej odważnymi elementami. Jednym z głównych trendów na Fest Festival 2019 były transparentne materiały w neutralnych kolorach ziemi lub czerni, czasami z domieszką koronki. Bazą takiej stylizacji bywały obcisłe, proste sukienki na ramiączkach lub dwuczęściowe kostiumy. W galerii znajdziecie najlepsze stylizacje z Fest Festival 2019.