Jeśli nie możecie doczekać się sezonu festiwali muzycznych, koniecznie weźcie pod uwagę fakt, że w tym roku najpopularniejsze polskie imprezy wzbogaci nowe wydarzenie. 23-24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się Fest Festival, który line-up'em nie odbiega, póki co do tego, co szykuje Open'er czy Kraków Live Festival. Wiadomo już, że w Chorzowie wystąpią Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic pres. Dima (LIVE). Co oznacza, że w ramach Fest Festival każdy znajdzie coś dla siebie - zadowoleni będą zarówno fani hip-hopowych, jak i elektronicznych brzmień. I jedni i drudzy mogą szykować się na jeszcze więcej wrażeń, gdyż właśnie poznaliśmy kolejne gwiazdy.

Kraków Live Festival 2019: znamy pierwszych artystów! >>>

Fest Festival 2019: znamy kolejnych artystów!

Do Chorzowa w sierpniu przyjedzie również jeden z najpopularniejszych DJ-skich duetów, czyli Disclosure. To drugi headliner śląskiego wydarzenia. Bracia Guy i Howard Lawrence mają na koncie dwa krążki - Settle oraz Caracal, a także współpracę z takimi artystami, jak Sam Smith (chodzi o kawałki Latch i Omen) czy Lorde (Magnets). Wielu na pewno ucieszy fakt, że do polski powraca Róisín Murphy. Artystka, która wraz z Markiem Brydonem tworzyła przed laty grupę Moloko, znaną z takich hitów, jak The Time Is Now czy Sing It Back, ma na koncie już cztery solowe albumy. Podczas Fest Festival z pewnością usłyszmy takie numery, jak You Know Me Better czy Dear Miami z płyty Overpowered. To jednak nie koniec! Trzecie ogłoszenie Fest Festival 2019 to także popowa brytyjska grupa Kero Kero Bonito, wokalista, producent i multiinstrumentalista o pseudonimie JMSN, szwedzki zespół znany z charakterystycznego połączenia brzmień punku, bluesa, a nawet krautrocka, czyli Viagra Boys, a polską reprezentację wesprze Wojtek Sokół, który powrócił niedawno z nowym longplayem zatytułowanym po prostu Wojtek Sokół. Płyta osiągnęła status złotej jeszcze w przedsprzedaży! 

Quebonafide kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2019 >>>

Fest Festival 2019: bilety 

Wraz z trzecim ogłoszeniem Fest Festival 2019 zmieniają się ceny biletów. Tylko do końca tygodnia, to znaczy do 15 marca możecie kupić je w niższej cenie. Dwudniowe karnety obecnie kosztują jedynie 229 złotych, zaś bilety jednodniowe od 129 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem w cenie 100 złotych, co umożliwi Wam zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin. Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska. Z kim widzimy się pod sceną?