Wczoraj (21 września) zakończył się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Tegoroczne wydarzenie okazało jednym z najbardziej kontrowersyjnych w swojej historii. Na gali zamknięcia FPFF w Gdyni zjawiły się oczywiście gwiazdy, które promowały najnowsze produkcje ze swoim udziałem. Wśród nich nie mogło zabraknąć obsady Bożego ciała – obrazu Jana Komasy. A także Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański i Xawery Żuławski, czyli ekipa filmu Mowa ptaków. Kto jeszcze przybył w ubiegłą sobotę do gdyńskiego Teatru Muzycznego?

Festiwal Filmowy w Gdyni 2019: Weronika Rosati, Sebastian Fabijański, Małgorzata Kożuchowska i inne gwiazdy na gali zamknięcia

Galę zamknięcia festiwalu poprowadzili Urszula Grabowska i Marek Bukowski. Wydarzenie przyciągnęło do Teatru Muzycznego w Gdyni mnóstwo znamienitych gwiazd polskiego kina (i nie tylko). Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Weronika Rosati (kreacja Kobiety Roku Glamour 2019 totalnie nas zachwyciła), Małgorzata Kożuchowska, Rafał Zawierucha, Sonia Bohosiewicz i Maria Dębska. Które gwiazdy wyglądały wczoraj najlepiej? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Festiwal Filmowy w Gdyni 2019: zwycięzcy. Komu przyznano Złote Lwy i pozostałe wyróżnienia? >>>