Wczoraj (21 września) zakończył się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Tegoroczne wydarzenie okazało jednym z najbardziej kontrowersyjnych w swojej historii. Na gali zamknięcia FPFF w Gdyni zjawiły się oczywiście gwiazdy, które promowały najnowsze produkcje ze swoim udziałem. Wśród nich nie mogło zabraknąć obsady Bożego ciała – obrazu Jana Komasy. A także Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański i Xawery Żuławski, czyli ekipa filmu Mowa ptaków. Kto jeszcze przybył w ubiegłą sobotę do gdyńskiego Teatru Muzycznego?

Festiwal Filmowy w Gdyni 2019: Weronika Rosati, Sebastian Fabijański, Małgorzata Kożuchowska i inne gwiazdy na gali zamknięcia

Galę zamknięcia festiwalu poprowadzili Urszula Grabowska i Marek Bukowski. Wydarzenie przyciągnęło do Teatru Muzycznego w Gdyni mnóstwo znamienitych gwiazd polskiego kina (i nie tylko). Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Weronika Rosati(kreacja Kobiety Roku Glamour 2019 totalnie nas zachwyciła), Małgorzata Kożuchowska, Rafał Zawierucha, Sonia Bohosiewicz i Maria Dębska. Które gwiazdy wyglądały wczoraj najlepiej? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Festiwal Filmowy w Gdyni 2019: zwycięzcy. Komu przyznano Złote Lwy i pozostałe wyróżnienia? >>>