Jesteście spragnieni muzycznych wrażeń? Doskonale. To już 14. odsłona tego wyjątkowego wydarzenia. Tym razem ramach Festiwalu Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY w Lublinie odbędzie się 11 koncertów, w tym 7 premier światowych, 1 premiera polska, warsztaty i wystawa partytur graficznych. Festiwal trwa od 11 do 15 maja.

Podczas Festiwalu KODY wystąpią utalentowani artyści z Polski i zagranicy, a wśród nich między innymi: Ernst Reijseger, Mats GUSTAFSSON z ENSEMBLE E czy Maurycy Beniowski.

Materiały prasowe

KODY to jednak przede wszystkim niesamowite miejsce spotkań, w którym rodzi się nowa muzyka i niezapomniane emocje. Tegoroczna odsłona Festiwalu KODY skupi się wokół hasła „Kody w kwadracie. Multiplikacje”.

Materiały prasowe

Jak twierdzą organizatorzy wydarzenia:

KODY kolejny raz, przywołując archaiczne rytuały, budząc duchy przodków, penetrując teraźniejszość oraz korzystając z nowoczesnej racjonalności i narzędzi współczesności będą próbowały opisać świat – uduchowić materię, dać ziemski kształt boskiemu absolutowi.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Brzmi intrygująco, prawda? Mamy dobrą wiadomość. Większość wydarzeń jest bezpłatna. Wejściówki są do odebrania na portalu Evenea.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ