Agata i Piotr Rubikowie, Paulina i Tomasz Torresowie, Aleksandra i Piotr Gruszkowie, czy Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili - która para wygrała "Power Couple"? Tego się nie spodziewacie!

"Power Couple" - co się działo w ostatnim odcinku? 

Pierwszym zadaniem, z którym musiały zmierzyć się pary, był spacer po linach zawieszonych kilka metrów nad ziemią. Dodatkowym utrudnieniem było to, że partnerzy musieli trzymać się za ręce, a zadanie wykonywać jednocześnie. Najsłabiej poradzili sobie Rubikowie i to właśnie oni nie weszli do ścisłego finału.

W ostatniej konkurencji zmierzyli się Torresowie, Gruszkowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili. Uczestnicy musieli, trzymając w dłoniach wielokilogramowy ciężar, przetrwać ekstremalne warunki atmosferyczne.

Jako pierwsi torbę upuścili Torresowie. Chwilę później doszło do niebezpiecznej sytuacji. Aleksandra Gruszka poczuła się gorzej i niemalże straciła przytomność. Potrzebna była natychmiastowa pomoc lekarzy. Na szczęście, żonie siatkarza odpowiedniej pomocy szybko udzielili medycy.

Ja tylko pamiętam, jak całe ciało mi drżało. Słyszałam ratownika medycznego, który mówił: Oddychaj, wdech i wydech, spokojnie - powiedziała po zadaniu Aleksandra Gruszka.

Źle to wyglądało, ale jak się przebudziła i złapała mnie za rękę i wybełkotała: przytul się do mnie, to pomyślałem, że jest nadzieja - dodał Piotr Gruszka.

Tym samym, choć dzielnie walczyli, Gruszkowie przegrali zadanie.

"Power Couple" - kto wygrał?

Program wygrali Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili!

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili są parą od czterech lat. Ślub wzięli 20 lipca 2017 roku w kościele katedralnym Sweti Cchoweli w mieście Mccheta w Gruzji. 

W nas najbardziej lubię poczucie humoru. Nie podchodzimy zupełnie poważnie do życia i wiele problematycznych sytuacji rozwiązujemy z uśmiechem, żartem. W moim mężu cenię niezwykły hart ducha, odwagę, opiekuńczość, „nierobienie” dramy, kiedy zdarzy się jakaś pomyłka. Irakli wtedy natychmiast ciągnie mnie za uszy do pionu - mówi o mężu Kasia.

Kasia jest naprawdę silną osobą. Jest bardzo walczącą i to mi się podoba. Gdy ma jakiś cel, zawsze musi go wykonać. Z Kasią zawsze idziemy do końca - opowiada o niej mąż.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Wspólne zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Pakosińska wzięła ślub? Aktorka komentuje doniesienia! To prawda czy fałsz?