Finał Top Model 7 za nami! Były łzy, emocje i nerwy, a także niefortunne pomyłki. Ostatecznie jednak głosami widzów wygrała Kasia Szklarczyk. 22-latka z Bukowna pokonała na ostatniej prostej Huberta Gromadzkiego i Anię Markowską, która jako pierwsza odpadła z finałowej trójki. Ich zmagania w ostatnim odcinku programu oceniali jurorzy: Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny, top modelka Anja Rubik. Za to Joanna Krupa i Michał Piróg wcielili się w gospodarzy finału, który na żywo oglądało spore grono gwiazd.

Katarzyna Szklarczyk wygrała Top Model 7! Kim jest zwyciężczyni programu? Wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finalistce Top Model 2018 [KWESTIONARIUSZ]

Oprócz artystów występujących w trakcie show (Daria Zawiałow, The Dumplings, Smolik i Kev Fox) oraz projektantów, których ubrania zobaczyliśmy na wybiegu (Robert Kupisz, duet Paprocki & Brzozowski) spośród znanych i lubianych na finale Top Model 7 pojawili się m.in. uczestnicy poprzednich edycji programu. Kolegom i koleżankom dopingowali Patryk Grudowicz, Osi Ugonoh i Michał Baryza. Całości z widowni przyglądała się także Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu, która była gościem 5. odcinka Top Model 7. Nie zabrakło także Joanny Przetakiewicz, która również pojawiła się epizodycznie w programie. Do zdjęć pozowali Dawid Kwiatkowski, Joanna Jabłczyńska i Sylwia Nowak. Kto jeszcze? Zajrzyjcie do galerii powyżej, gdzie znajdziecie zdjęcia gwiazd z finału Top Model 7.

Zobacz także: Finał Top Model 7 na żywo – co dzieje się w ostatnim odcinku i kto wygra Top Model 2018? >>>